Fıs Fıs İsmail lakaplı oyuncu Süleyman Yağcı\'dan olay sözler: Metroda öpüşürsen ben devreye girerim!

Fıs Fıs İsmail lakaplı oyuncu Süleyman Yağcı'dan olay sözler: Metroda öpüşürsen ben devreye girerim!

  • 28 Mart 2022 15:03
 
Çocuklar Duymasın’ın ‘Fıs Fıs İsmail’i Süleyman Yağcı, geçtiğimiz günlerde ‘kadınların tayt giymesini doğru bulmuyorum’ ifadeleriyle gündeme gelmiş ve tepki çekmişti. Açıklamalarıyla tepki çeken Yağcı sözlerinin arkasında olduğunu söyledi.
Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Süleyman Yağcı sözlerinin arkasında olduğunu yeniledi. Gergin anların yaşandığı programda Yağcı, kendisine ‘sapık’ diyenlere de cevap verdi. Yağcı ayrıca çiftleri de hedef aldı. Topluma açık alanlarda çiftlerin daha dikkatli olması gerektiğini söyleyen Fıs Fıs İsmail, umuma açık ortamlarda öpüşüldüğü takdirde kendisinin devreye gireceğini söyledi.
“Benim neye ‘iğrenç’ dediğimi herkes biliyor" diyen Süleyman Yağcı şunları söyledi:

"%10 bilmeyen var onu da giyenler ve giydirenler. Bana ‘sapık’ diyenler asıl tehlikeli olan onlardır. Ben ‘adaplı şekilde giyinsin’ diyorum. Onlar ‘bırak daha açık giysinler, biraz daha bakalım’ diye düşünenler. Bir şey için ‘çirkin’ demek beğenmemektir. Ben ‘çirkin’ demedim. ‘Çirkin’ demek başka bir şey ‘iğrenç’ demek başka bir şey. O pis manzarayı görmek kimse izlemek zorunda değil. Pisten kastım giydiği şeylerin ortada olması. Her yerinin görünüyor olması. Adap var! Eskiden de bu tayt vardı ama dikkat edilirdi. İğrenç kelimesi hakarettir, ben de öyle tayt giyenlere hakaret ediyorum."

YANIMDA BİRİ ÖPÜŞSE UYARIRIM!

“Otobüste sevişen birilerini görsem onları da uyarırım. Benim yanımda kimse böyle bir şey yapamaz. Yanağından öper, el ele yürür buna bir şey demem ama otobüste metro da sıkıştırıp öpüşürse buna müdahale ederim.”
"Lanet olsun. Sen sevgilinle metroda öpüşürsen, çocuk parkında öpüşürsen, kafeteryada öpüşürsen ben devreye girerim. Öyle bir hakkım var. Öpüşemezsin kardeşim. Hiç kimse halka umum olan yerde sevgilisiyle öpüşemez. Kural vardır, ahlak vardır. Burası Türkiye Cumhuriyeti'dir. Atatürk ilke ve inklaplarıyla kanunlar belirlenmiştir. El ele yürüdü ben buna bir şey demem, öpüşmekten bahsediyorum. Otobüste sıkıştırıyor kızı köşeye, var mı böyle bir hakkı ya?"