Ezgi Mola reklamda oynadığı rol arkadaşı hakkında suç duyurusunda bulundu: Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim

Ezgi Mola reklamda oynadığı rol arkadaşı hakkında suç duyurusunda bulundu: Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim

  • 26 Ocak 2022 21:30
Ünlü oyuncu Ezgi Mola, bir diş macunu reklamında birlikte poz verdikleri müzisyen Kemal Kahraman hakkında 6 yıldır kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Ezgi Mola, Kemal Kahraman ile bir reklam filminin afişinde yer almıştı.
 
 
Ünlü oyuncu Ezgi Mola, 2016 yılında birlikte rol aldığı Kemal Kahraman'ın kendisini kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla şikâyetçi oldu.

"SENİ GEBERTECEĞİM"

Ezgi Mola'nın iddiasına göre, 2016 yılında bir oyununa gelen Kemal Kahraman, kendisini tanıttı ve çiçek verdi. Kahraman o günden sonra Ezgi Mola'nın tüm oyunlarına gelmeye başladı. Bir gün oyuncunun yeniden karşısına çıkan Kahraman, "Bir şey konuşmak istiyorum" dedi. Ezgi Mola "Sizi tanımıyorum. Benden ne istiyorsunuz? Neden beni devamlı takip ediyorsunuz?" diyerek tersledi.
 
Kemal Kahraman Ezgi Mola otomobile bindiğinde üzerine doğru yürüyerek, "Seni mahvedeceğim. Geberteceğim seni. Gününü göreceksin" diyerek kaportayı tekmeledi. Ezgi Mola, "Korku ve endişe yaşıyorum" diyerek şikayetçi oldu. Savcılık, "Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim" diyen Ezgi Mola'yı haklı bularak Kemal Kahraman'a iki ay uzaklaştırma kararı verdi.