Büyük aşk bitti! Kerem Bürsin ve Hande Erçel yollarını ayırdı...

Büyük aşk bitti! Kerem Bürsin ve Hande Erçel yollarını ayırdı...

  • 26 Ocak 2022 18:26
Başrolünde yer aldıkları romantik komedi türündeki dizinin setinden tanışan, aşk haberlerini uzun süre reddettikten sonra birlikte çıktıkları Maldivler tatilinde birlikteliklerini ilan eden Kerem Bürsin-Hande Erçel çiftinden ayrılık haberi geldi. Bürsin'in barışma çabalarına Erçel'in net bir şekilde olumsuz yanıt verdiği konuşuluyor.
Hande Erçel, geçtiğimiz hafta sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel'in 30'uncu doğum gününü kutlamak için Sapanca'ya gitmişti. Kerem Bürsin'in kutlamaya katılmaması dikkat çekmişti.

DEMET ÖZDEMİR KRİZİ PATLAK VERDİ

Öte yandan; Hande Erçel ve Demet Özdemir arasında 2. kriz patlak verdi. Aynı menajerlik şirketiyle çalışan ikiliden Demet Özdemir'in bütün işlerin önce Hande Erçel'e gitmesinden dolayı kıskançlık yaşadığı iddia edilmişti. Demet Özdemir'in Hande Erçel'i sosyal medyadan takipten çıkması "kıskanıyor" iddialarını güçlendirmişti. Önceki gün ise yeni bir iddia gündeme geldi.
Konuşulanlara göre Demet Özdemir ve Kerem Bürsin, dijital platformda yayınlanacak bir dizide başrolü paylaşacak. Özdemir'le aynı projede olacağını gazetelerden öğrenen Hande Erçel'in ise sinirlendiği öne sürüldü. Güzel oyuncunun, evine gelen sevgilisi Kerem Bürsin'i "Benim niye haberim yok. Bunu gazetelerden mi öğrenecektim" diyerek kapıdan geri çevirdiği de öğrenildi. "Benim de haberim yoktu. yeni öğrendim" cevabı veren Bürsin'in, Hande Erçel'le araları açıldı.

"BİTTİ, ARTIK DÖNÜŞ YOK"

Uzun süredir birliktelikleri ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü çiftin, bir hafta önce yollarını ayırdığı öğrenildi. Bu kararı güzel oyuncunun aldığı iddia edildi. Bürsin, sevgilisiyle barışmak için yakın çevresini devreye soktu. Ancak Erçel'in, arkadaşlarına "Tamamen bitti, artık dönüş yok" dediği söyleniyor.