Eski manken Ebru Şancı\'dan Hadise ve Mehmet Dinçerler ilişkisine şaşırtan yorum! \"Hadise bu cenazeyi kaldıramaz\"

Eski manken Ebru Şancı'dan Hadise ve Mehmet Dinçerler ilişkisine şaşırtan yorum! "Hadise bu cenazeyi kaldıramaz"

  • 07 Şubat 2022 20:28
Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti bir süredir aşk yaşıyorlar. Mehmet Dinçerler'in şirketinin battığı ve iş insanının çok fazla borcunun olduğu uzun süredir gündemde. Geçtiğimiz günlerde borç iddialarıyla tekrar gündeme gelen Mehmet Dinçerler gözleri üzerine çekmişti. Şimdi ise eşi Galatasaray'da futbolcu olan eski manken Ebru Şancı, Hadise ve Mehmet Dinçerler ilişkisi hakkında futbol dünyasındaki bir terimi kullanakrak çarpıcı bir yorumda bulundu.
Ebru Şancı, Hadise ile Mehmet Dinçerler aşkına katıldığı bir magazin programında ilginç bir yorumda bulundu. Ebru Şancı yeni evlilik teklifi alan ve yüzüğü oldukça pahalı olan Hadise ile ilgili "Ben kendi fikrimi söylüyorum, Hadise bu cenazeyi kaldıramaz" dedi. Bu açıklamanın sebebi ise Hadise'ye alınan 40 bin dolarlık yüzük için ortaya atılan iddialardı.
Şancı açıklamasında futbol dünyasına dair bir terim kullanarak "Arkası çok dolu. Öyle derler ya futbolda hoca kötü takıma gitmez istemez 'Ben bu cenazeyi kaldırmam' der, Hadise de öyle. Bir süre arkasında duran kadın görünümü biraz daha idare eder. Ben sanmıyorum ama" dedi.

Ebru Şancı konuşmasının devamında "Bizim piyasada ki hiçbir kadın o cenazeyi kaldıramaz" yorumunda bulundu.