Ali Atay, Hazal Kaya’yı aldattı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü!

Ali Atay, Hazal Kaya’yı aldattı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü!

  • 07 Şubat 2022 19:51
Dün akşam saatlerinde '2. Sayfa' adlı magazin programının Instagram hesabında isim verilmeden ünlü bir erkeğin, eşini aldattığı iddialarında bulunuldu. Bu söylentinin öne sürülmesinin ardından Hazal Kaya ile evli olan Ali Atay sosyal medyada gündem oldu.
Dün akşam saatlerinde ‘2. Sayfa’nın Instagram hesabından yapılan “Bir de örnek çift diyorduk! Bir de bu aralar yıl dönümlerini kutlayacaklar… Zavallı kız kocasının gizli çapkın olduğunu nereden bilsin. Gizlide olan gizli kalmıyor maalesef” paylaşımı gündeme bomba gibi düştü. Sayfada yer alan söylentilerin Ali Atay ve Hazal Kaya olduğu düşünüldü. Sosyal medyada hızla yayılan iddialar sonrasında Ali Atay ve Hazal Kaya Twitter gündeminde ilk sıralarda yer alarak TT (Tred Topic)oldu.
Gözler dün evlilik yıldönümlerini kutlayan Hazal Kaya ile Ali Atay’a çevrildi. Bugün ise bu ‘ihanet’ iddialarında ünlü çiftten olay bir gönderme geldi.
Ali Atay'ın adının böyle bir haberde anılmasınden saatler önce eşi Hazal Kaya ise evlendikleri günden bir paylaşım yaparak, yıl dönümlerini kutladı. Hazal Kaya'nın paylaşımı gündem oldu. Kaya paylaşımına, "Şu fotoğrafın üstünden nasıl üç yıl geçer aklım almıyor. Senle geçen her yıl birbirinden güzel! Nice yıllarımız olsun beraber. Sana çok aşığım" notunu düştü.
Ali Atay'dan da iddialara cevap niteliğinde paylaşım geldi. Hazal Kaya, Netflix’te yayınlanacak olan yeni dizisinin duyurusunu yaptı. Ali Atay da eşi Hazal Kaya’ya “Helal olsun sevgilime be! Gurur duyuyorum” tweet’ini attı.