Cihangir Ceyhan ilk kez eşini ve oğlunu paylaştı. Sosyal medya yıkıldı!

Cihangir Ceyhan ilk kez eşini ve oğlunu paylaştı. Sosyal medya yıkıldı!

  • 07 Şubat 2022 19:05
Özel hayatını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden 33 yaşındaki oyuncu Cihangir Ceyhan, eşi Fatma Ceyhan ve çocuğu İlhan ile olan fotoğraflarını ilk kez paylaştı. Oğlunun doğum günü için ailesiyle birlikte objektif karşısında poz veren Ceyhan, oğlunun 1. yaş gününü duygusal bir mesajla kutladı.
Eşi Fatma Ceyhan ve çocuğu İlhan ile birlikte objektif karşısına geçen Cihangir Ceyhan, oğlunun 1. yaş gününü duygusal bir mesajla kutladı. Ceyhan, gönderisinde, "İlhan Cihangir'imiz 1 yaşında. Rabbim sana sağlık, afiyet versin evladım. Hızır yoldaşın olsun. Allah sana ilim, irfan bahşetsin." ifadelerini kullandı.
Oyuncunun paylaşımını gören hayranları "Yok artık evli mi ben şok" yorumlarında bulundu. Bazı takipçiler ise bu miniğin ünlü oyuncunun yeğeni olduğunu söylese de ünlü oyuncunun çocuğu olduğu ortaya çıktı.
'Sıfır Bir Adana' dizisinde canlandırdığı 'Cio' karakteriyle ünlenen ve sonrasında pek çok yapımda rol alan Cihangir Ceyhan, büyük çıkışını 'Çukur' dizisinde hayat verdiği 'Azer' karekteriyle yapmıştı. Ceyhan, şu an 'Camdaki Kız' adlı dizide 'Hayri' karakterini canlandırıyor.