Edis: İrem Sak Harika Biri!

Edis: İrem Sak Harika Biri!

  • 15 Aralık 2023 16:07

Şarkıcı Edis, geçtiğimiz haftalarda katıldığı etkinlik öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplamıştı. Edis, "Çok görüşemiyoruz sizlerle. Çünkü ben dışarıya çok çıkmıyorum hep stüdyodayım. Kendime çok fazla zaman ayıramıyorum. İş ne derse onu yaşıyorum" demişti.

"TEK KAÇAMAK O OLDU"

Yunanistan'a giderken uçakta bir hayranı tarafından fotoğrafı çekilen ünlü popçunun "Yunanistan'dan ev alacağı" haberleri çıkmıştı. Söz konusu iddiaya açıklık getiren Edis, "İki günlük gittim, Tek kaçamak o oldu yani. Tatil yapmak kadar da normal bir durum yok. Uçakta fotoğraf çektiler diye bir şey olmasına da gerek yok. Orada kim çekmiş olabilir, ona kızdım. Sürekli yurt dışına gidiyorum. Arkadaşlarımızla bir yer seçip, sürekli orda buluşuyoruz. Sık sık gidiyorum ve tek gidiyorum" açıklamasını yapmıştı.

AYNI MEKANDALAR

Oyuncu İrem Sak, önceki gün Nişantaşı’nda bir kafede görüntülendi. Aynı mekana daha sonra ünlü popçu Edis de geldi. Popçu, İrem Sak'ın yanına giderek oyuncuyla sohbet etti.

"OYUNCULUĞU VE İNSANLIĞI HARİKA!"

Mekan çıkışında ayaküstü muhabirlerin sorulara yanıt veren Edis, "İrem çok sevdiğim biri. Oyunculuğu ve insanlığı harika" derken, yılbaşında nerede sahne alacağının henüz netleşmediğini söyledi.

"YORUM YOK HİÇBİRİNE"

Astronomik sahne fiyatlarıyla gündeme gelen sanatçılarla ilgili düşünceleri sorulan Edis, "Yorum yok hiçbirine! Arkadaşlar acelem var, daha sonra bol bol konuşuruz" diyerek yoluna devam etti.