Herkesi Yüzüstü Mü Bıraktı? Oyuncu Özge Özpirinçci\'den Açıklama Geldi!

Herkesi Yüzüstü Mü Bıraktı? Oyuncu Özge Özpirinçci'den Açıklama Geldi!

  • 15 Aralık 2023 13:04

Özge Özpirinçci, çok istediği bir tiyatro oyunu için tüm hazırlıklar yapılmasına rağmen kendisine gelen dizi teklifini kabul ettiği, bu yüzden son anda tiyatro oyunundan vazgeçtiği iddiasına cevap verdi.

"TİYATRO DİYE TUTTURUP HERKESİ DARLADI"

Bir sosyal medya kullanıcısı, "Özge Özpirinçci bir karakterin hayatını çok beğenip, 'tiyatro oyunu yapacağım' diye tutturup herkesi darlıyor. Sponsorlar bulunuyor, sahneleme aşamasına geliniyor ve son anda 'Bana dizi geldi' diyerek herkesi yüzüstü bırakıyor. Bu da böyle bir kulis olsun size" mesajını yazdı.

"SPONSOR BULMADIM"

37 yaşındaki oyuncu Özpirinççi, "Bahsettiğiniz 'oyun' bir kitap uyarlaması. Kitabı okuduktan sonra yazarına mesaj atıp, 'eğer bir gün kitabınızı tiyatro oyunu ya da sinema filmine uyarlamak isterseniz, ben bu rol için deneme çekimi yapmak istiyorum' dedim. 'Böyle bir tesadüf olamaz, biz de sizi düşünüyorduk' dedi. Kimseyi darlamadım, sponsor bulmadım, masa okuması yaptık bir kere ve tatile gittik hepimiz" ifadelerini kullandı.

"ÇOK ÜZGÜNÜM"

Özge Özpirinçci, "İlk defa sahneye çıkacaktım ve bu deneyimimin böyle bir seneme denk gelmesini istemedim. Bu noktada oyuna dahil olamayacağımı ve bundan dolayı çok üzgün olduğumu söyledim. Hayallerimizin kağıt üzerindeki duruşuyla hayatın bizim için çizdiği resimler her zaman aynı çerçevede buluşamayabiliyor. O çerçeveye zorla sığmaya çalışmamak da resmin 'kalite'sini bozmak istememekten kaynaklanabiliyor" açıklamasını yaptı.