Ebru Şallı\'nın eşi Uğur Akkuş\'un tutuklandığı ortaya çıktı

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un tutuklandığı ortaya çıktı

  • 21 Mart 2022 16:29
 
Ebru Şallı'nın 2019 yılında evlenip geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldığı Uğur Akkuş, magazin gündeminden düşmüyor...
Geçtiğimiz günlerde Ebru Şallı ile boşanacakları yönünde çıkan iddiaların ardından Uğur Akkuş hakkında şoke eden bir gerçek ortaya çıktı.
Eski eşi Gonca Sağlam'ı 18 Aralık 2016'da darp edip burnunu kıran Akkuş, açılan davada basit yaralama suçundan yargılanmıştı.1 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasından hüküm giyen Uğur Akkuş'un hakkında kesinleşmiş karar 7 Eylül 2021'de verildi. Akkuş'un Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda yattığı ancak Kovid-19 salgını nedeniyle cezaevinden izinli olarak ayrıldığı paylaşıldı.
İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 30. Ceza Dairesi'nin itirazını reddettiği Akkuş'un cezaevi günlerinin başladığı ortaya çıktı. Takvim Gazetesi'nin ulaştığı belgelerde Akkuş'un 28 Şubat 2022'de Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan Covid-19 salgın hastalığı nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Akkuş'un, ABD tatilinden döndükten sonra tutuklandığı cezaevine gönderildiği öğrenildi.
İzin süresini Şişli'deki bir AVM'deki ikametgahında geçirmesi zorunlu olan Akkuş'un ruhsatlı silahına da el konuldu. Akkuş’un İzmir'de olan eski eşi Gonca Sağlam'a yaklaşması da kesinlikle yasak.
 
Öte yandan "Boşanıyorlar" haberleri tüm medyada çalkalanırken, Ebru Şallı ve Uğur Akkuş mutluluk pozları vererek kafaları karıştırdı. Uğur Akkuş kızı Aden Su'nun doğum gününü yakın dostlarının katılımı ile bir parti ile kutladı. Funloft'a yapılan doğum günü partisine Akkuş ve Şallı ailesi tüm bireyleri bir araya geldi.
Doğum günü partisinde çekilen fotoğrafları ise "Adenimiz","hepinizi seviyorum", "sevimli beybiler" etiketleri yapıştıran Ebru Şallı sosyal medya hesabından tek tek paylaştı.