Can Yaman\'ın \'Güneş gibi güzel\' yeni sevgilisi

Can Yaman'ın 'Güneş gibi güzel' yeni sevgilisi

  • 18 Mart 2022 16:37
Rol aldığı 'Sandokan' adlı dizi için İtalya'da bulunan Can Yaman, geçtiğimiz yıl evlilik hazırlığı yaptığı spiker Diletta Leotta'dan ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açtı.
Bir süredir birlikte oldukları konuşulan ikiliden 32 yaşındaki Yaman, sosyal meyda hesabından yaptığı paylaşımla Chillemi ile haklarında çıkan 'aşk' dedikodularını doğruladı.
Can Yaman, Francesca Chillemi ile pozlarını, "Güneş gibi güzel." notuyla yayınladı. Yaman'ın paylaşımları, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gördü.

ESKİ SEVGİLİSİNDEN AÇIKLAMA

İtalya'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman, Diletta Leotta'ya evlenme teklif etmişti. Yakışıklı oyuncunun, bir uçağın arkasına taktırdığı, "Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can..." yazılı İtalyanca sözleri Roma'da uçurtması gündem olmuştu. Türkiye'ye gelen ünlü çiftten Yaman, sevgilisini ailesiyle tanıştırmıştı.
Öte yandan geçtiğimiz yıl evlilik hazırlığı yaptığı Can Yaman ile yollarını ayıran spiker Diletta Leotta, İtalyan gazetesine verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Leotta, Yaman'ın güven sorunu olduğunu söyledi. İtalyan spiker, "Can, 2017 yılında bir kadın tarafından aldatılmış. Bu yüzden de kalbi kırılmış." dedi.

GÖZLER BESTEMSU ÖZDEMİR'E ÇEVRİLDİ

Diletta Leotta'nın sözlerinin ardında gözler Can Yaman'ın 2017 yılında ayrıldığı oyuncu Bestemsu Özdemir'e çevrildi. Yaman ile birlikteliğini o sene bitiren Özdemir'in oyuncu tarafından ihanete uğradığı konuşulmuştu. Ancak Diletta Leotta'nın iddiası, tam aksini gösterdi.
Özdemir, o dönem ayrılıkla ilgili "Üzerine konuşacak bir şey yok. İki tarafta ne yaşandığını biliyor. Benim alnım ak, olmadı. Yürümedi, anlaşamadık." açıklamasını yapmıştı.