Dua Lipa, Hande Yener\'le pişti oldu!

Dua Lipa, Hande Yener'le pişti oldu!

  • 14 Şubat 2022 23:05
 
Popçu Hande Yener, geçtiğimiz akşam Etiler'deki bir mekanda sahne aldı. Dinleyicileriyle bir araya gelen şarkıcı Hande Yener, dünyaca ünlü yıldız Dua Lipa'nın ‘Future Nostalgia’ turu için Miami’de verdiği konserinde iki ay önce kendisinin giydiği kostümün aynısını giymesiyle ilgili konuştu.
Son dönemde tercih ettiği kıyafetlerle adından söz ettiren Yener, bu kez samuray modeli saçları ve ceketiyle tamamladığı maskülen tarzıyla dikkat çekti. Sahneye çıkmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hande Yener, dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa'nın iki ay önce kendisinin giydiği kostümün aynısını tercih etmesiyle ilgili konuştu.
Ünlü şarkıcı Hande Yener, dünyaca ünlü meslektaşı Dua Lipa ile pişti olmuştu. Thierry Mugler'in tasarladığı sahne kıyafetinin dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa ile pişti olması sorulunca Hande Yener, Dua Lipa ile ilgili şaşırtan bir yorumda bulundu.
 
"İlham perim Dua Lipa'ya da uğramış, ilham perilerimiz tanıştı!" diyerek espri yapan Hande Yener, daha sonra "Dua Lipa, takip ettiğim bir dünya starı. Çok başarılı ve çok yakışmış. Türkiye'de tarz olarak ilkleri yapan biri olarak işaret ediliyor olamamın bir dünya starı tarafından onaylanması olarak görüyorum bu olayı." ifadelerini kullandı.