Buse Varol\'dan ima dolu paylaşım geldi, çok geçmeden sildi!

Buse Varol'dan ima dolu paylaşım geldi, çok geçmeden sildi!

  • 13 Şubat 2022 23:37
Alişan-Buse Varol çifti, boşanma iddialarıyla magazin gündeminde yer alıyor. Çiftin, kızlarının doğum gününü ayrı ayrı kutlaması boşanma dedikodularını da iyice güçlendirmişti. Kızları Eliz'in doğum günü kutlamasıyla başlayan tartışma bugün Buse Varol'un yaptığı bir paylaşımla son bulmuştu.
Ancak Varol'un oğlunu paylaşarak, "Kardeşin ve sen oldukça hayatta başka hiçbir şeye ihtiyacım yok." ifadelerini kullanması ve sonrasında paylaşımından bu ifadeleri silmesi "Alişan'a imada bulundu" olarak yorumlandı. Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Alişan ve Buse Varol çiftinin boşanacakları iddia edildi.

"BAŞKA HİÇBİR ŞEYE İHTİYACIM YOK"

Kızları Eliz'in doğum gününü ayrı kutlayan Alişan-Buse çifti, dedikodulara karşılık olarak oğulları Burak'ın partisinde mutluluk pozları verdi. Ancak Buse Varol, Instagram hesabından içi ima dolu bir paylaşım yaptı. Buse Varol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına, "Benim canımın içi, güzel kalpli oğlum... Ben seninle anne oldum, seninle büyüdüm ve büyümeye de devam ediyorum. Kardeşin ve sen oldukça hayatta başka hiçbir şeye ihtiyacım yok. Yeni yaşın sağlıkla gelsin bir tanem. İyi ki senin annenim, seni çok seviyorum." notunu düştü.
Ancak kısa sürede Buse Varol, ima dolu paylaşımını düzeltti. Varol, yaptığı paylaşımında, "Benim canımın içi, güzel kalpli oğlum... Ben seninle anne oldum, seninle büyüdüm ve büyümeye de devam ediyorum. Kardeşin ve sen hep mutlu olun. Yeni yaşın sağlıkla gelsin bir tanem. İyi ki senin annenim, seni çok seviyorum." ifadelerini kullandı.