\'Maske Kimsin Sen\' final yaptı, jüri üyesi Eda Ece: Arabistan\'da bile yayınlanıyor

'Maske Kimsin Sen' final yaptı, jüri üyesi Eda Ece: Arabistan'da bile yayınlanıyor

  • 13 Şubat 2022 23:09
 
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından yayından kaldırılan ‘Maske Kimsin Sen’ programının final bölümüne jüri üyesi Eda Ece’nin sözleri damga vurdu. Ece, "Suudi Arabistan’da bile 3 ya da 4. sezonda. Bu ülkede bu kadar kısa sürmüş olması beni çok üzdü" dedi.
FOX TV'de yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören 'Maske Kimsin Sen' yarışması RTÜK'ün harekete geçmesinin ardından 12 Ocak Cumartesi akşamı erken final yaptı.

Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy'un jüri üyeliğini üstlendiği ve “The Masked Singer” adıyla tüm dünyada fenomen olan program 9. bölümüyle ekranlara veda etti.
Yarışmanın jüri üyelerinden Eda Ece'nin konuşması ise finale damga vurdu:
“Amerika daha yeni 7. sezona başladı. Suudi Arabistan’da bile 3 ya da 4. sezonda" diyen Eda Ece, "Bu ülkede bu kadar kısa sürmüş olması beni çok üzdü. Çünkü dansın, eğlencenin, şarkının, mutluluğun olduğu bir yarışmaydı. İçinde başka da hiçbir şey yoktu. Sadece seyirciye bir görsel şölen sunmak, bu can sıkıcı günlerde, farklı formatlar görmek, çok güzel bir fikirdi. Ben şahsen yaptığım işten gurur duyuyorum. Çok sevdik maskeyi biz. Çok üzülüyorum şu anda bittiği için” ifadelerini kullandı.
 
Maske Kimsin Sen yarışmasında "Aslan" birinci oldu. Programda "Aslan" Özge Borak, "Tavus kuşu" Emre Altuğ, "Unicorn" ise Berna Laçin çıktı.