Burak Dakak\'tan Müstakbel Eşi Leyla Tanlar\'a Romantik Kutlama! \'Hiç kıskanmadık\'

Burak Dakak'tan Müstakbel Eşi Leyla Tanlar'a Romantik Kutlama! 'Hiç kıskanmadık'

  • 15 Aralık 2023 08:50

Başrollerini Leyla Tanlar, Burak Dakak, Ecem Erkek, Binnur Kara, Zeynep Çamcı, Olgun Toker ve Yıldıray Şahinler’in paylaştığı ‘Güzel Günler’ dizisinin setinde yeni bir aşk filizlenmişti.

Dizide 'Selma' ve 'Mihran' karakterlerine hayat veren Leyla Tanlar ile Burak Dakak, birlikte çekildikleri fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak birlikteliklerini ilan etmişti.

NİŞANLANDILAR!

Çift geçtiğimiz eylül ayında evlilik yolunda ilk adımı atmış ve sade bir törenle nişanlanmıştı. Törene ikilinin yakın arkadaşları ve aile dostları katılmıştı.

ROMANTİK KUTLAMA

Leyla Tanlar, birkaç gün önce 26 yaşına bastı. Burak Dakak da müstakbel eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı bu romantik paylaşımla kutladı.

1.3 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından Tanlar ile çekilen pozlarını yayınlayan Dakak, gönderisine; "En büyük iyiki’m, iyi ki doğdun sevgilim" mesajını yazdı.

PAYLAŞIMINA YORUM YAĞDI

Ünlü ismin kısa sürede 150 bine yakın beğeni alan paylaşımına; "Hiç kıskanmadık", "Sınavı yok ki kazanasın, ders değil ki çalışasın...", "Sevilmek de bir rızık ya" ve "Ne kadar güzelsiniz ya" gibi yüzlerce yorum yapıldı.