\'Yalı Çapkını\'nın Orhan\'ı Emre Altuğ\'dan Gözde Kansu ve \'aşk\' cevabı!

'Yalı Çapkını'nın Orhan'ı Emre Altuğ'dan Gözde Kansu ve 'aşk' cevabı!

  • 15 Aralık 2023 07:36

'Yalı Çapkını' dizisinde 'Orhan Korhan' karakterine hayat veren Emre Altuğ, geçtiğimiz gün Etiler'de bulunan bir gözlük mağazasından alışveriş yaparken kameralara yakalandı.

"ALABİLECEĞİM BÜTÜN ÖDÜLLERİ ALDIM"

Oyunculuk performansından dolayı ödüllendirilmesi hakkında Altuğ, "Çok kıymetli bir ödül benim için ama ben alabileceğim bütün ödülleri aldım bu zamana kadar. Gençlere örnek olabiliyorsam ne mutlu bana" dedi.

"ANLIK BİR ŞEY. DÜŞMEMESİ İÇİN DESTEK OLDUM!"

Aynı dizide oynayan Emre Altuğ ve Gözde Kansu, aşk yaşadıkları yönündeki haberlerle çok konuşulmuştu. Gözlerin çevrildiği ikili, her seferinde arkadaş olduklarını ifade etmişti. Ancak iki oyuncu, açıklama yapmalarına rağmen sık sık aynı iddiayla magazin gündemine geliyordu.

Rol arkadaşı ile katıldığı 49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde el ele kameralara yansıması hatırlatılan Altuğ, "Bir anlık bir şey. Gözde benim çok sevdiğim bir arkadaşım, düşmemesi için destek oldum sadece" karşılığını verdi.

ÇAĞLA ŞİKEL SORUSU KAÇIRDI!

Yılbaşında Kıbrıs'ta sahne alacağını açıklayan 54 yaşındaki şarkıcı Emre Altuğ, eski eşi ve oğulları Kuzey ile Uzay'ın annesi Çağla Şikel'le ilgili sorular yöneltilmesi üzerine ise bulunduğu yerden hızla uzaklaştı.