Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Londra\'ya mı yerleşiyor sorusuna çiftin menajerinden açıklama geldi

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Londra'ya mı yerleşiyor sorusuna çiftin menajerinden açıklama geldi

  • 26 Ocak 2022 23:02
Ünlü çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç hakkında ortaya şaşırtan bir iddia atıldı. Bir süredir Londra'dan fotoğraf paylaşan çiftin temelli olarak Londra'ya taşınacağı söylendi. Buna göre İngiltere'de ev alan çift, projeleri olmadığı dönemde Londra'da yaşayacakları iddia edildi.
Peki Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Londra'ya mı yerleşti? Çift Türkiye'den ayrılacak mı? İşte merak edilenler...

BERGÜZAR KOREL VE HALİT ERGENÇ LONDRA'YA MI YERLEŞTİ?

SnobMagazin'in haberine göre Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in sosyal medyada İngiltere'nin başkenti Londra'dan paylaştığı fotoğrafların sırrı çok geçmeden ortaya çıktı. Sevilen çiftin, Londra'dan bir ev satın aldığı öğrenildi. İkilinin ayrıca projeleri olmadığı dönemde üç çocuğuyla beraber Londra'da yaşayacağı iddia edildi.

İDDİALAR GERÇEK Mİ?

Çiftin set olduğu zaman İstanbul'a gelip, kamera karşısına geçeceği söylentiler arasında yer aldı. Korel, son günlerde Instagram'dan sık sık Londra'dan çektirdiği fotoğrafları yayınlamaktaydı.

İNGİLTERE'YE YERLEŞME DURUMU YOK

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in menajeri konuya ilişkin "İngiltere'ye yerleşme durumu yok. 5 yıldır sık sık gidip geliyorlar. Bu dönem oğulları Ali'nin okulunun tatile girmesini bekliyorlar" açıklamasında bulundu.