Başak Dizer\'den yeni hamilelik pozları! Bebek göründü

Başak Dizer'den yeni hamilelik pozları! Bebek göründü

  • 14 Şubat 2022 19:04
 
Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ çiftinden geçtiğimiz aylarda müjdeli haber geldi. Tatlıtuğ ailesinin bir erkek bebek beklediği öğrenildi. Bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'e şimdilerde teklif yağıyor. Son olarak Başak Dizer'in, bebeğiyle reklam filmlerinde rol alması için bir mobilya firmasından teklif aldığı iddia edilmişti.
Hamileliğin çok yakıştırıldığı konuşulan Başak Dizer'den karnı burnunda yeni poz geldi. Kar tatiline giden ve karın keyfini çıkaran güzel modacı Başak Dizer, karnı burnunda fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Beyazlar içindeki hamilelik pozuna adeta beğeni yağdı.
Başak Dizer'in karnının iyice belirginleşmesi dikkatlerden kaçmadı. Yaklaşık altı aylık hamile olan Dizer'in, "Dağlar dağlar..." notunu düştüğü gönderisine takipçilerinden beğeni ve nazar boncuğu emojisi yağdı.
Dizer'in paylaşımına Demet Sabancı, Burcu Kara, Aslışah Alkoçlar, Hande Subaşı, Arzu Sabancı ve Tanem Sivar gibi ünlü isimlerden nazar boncuğu ve kalp emojili yorumlar gecikmedi.
Geçtiğimiz hafta da objektiflere poz veren Başak Dizer, yoğun ilgi görmüştü. Büyüyen karnıyla dikkat çeken Dizer için "Hamilelik yakışmış" gibi yorumlar yapılmıştı.