Tarkan, yeni şarkısının ismini ve çıkış tarihini paylaştı

Tarkan, yeni şarkısının ismini ve çıkış tarihini paylaştı

  • 14 Şubat 2022 18:34
 
Megastar Tarkan yeni şarkı çıkarıyor. Sözü ve müziği Tarkan’a ait olan şarkının düzenlemesi de yine Ozan Çolakoğlu imzasını taşıyor. Yapımcılığını Hitt Müzik Prodüksiyon’un üstlendiği şarkının mastering’i ise ABD’de bulunan Sterling Sound’da yapıldı.
Tarkan geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yaptığı paylaşımda "Geri sayım başladı…Yeni şarkı geliyor" notuyla hayranlarına yeni şarkısının sinyalini vermişti. Son albümünü 2017 yılında yayınlayan ve aylardır yeni şarkı hazırladığında olan Megastar'dan beklenen haber geldi.
Tarkan, uzun süredir hayranlarının heyecan ve merakla beklediği yeni şarkısının adını açıkladı. Tarkan son olarak yaptığı paylaşımla yeni şarkısının adını da duyurdu. Tarkan’ın yeni şarkısı Geççek ve video klibi için heyecanlı geri sayım başladı. Geççek klibi, 17 Şubat Perşembe günü tüm dijital platformlarda yayınlanacak.
 
Müjdeyi sosyal medya hesaplarından yayınlayan ünlü şarkıcı, "Geççek', 17 Şubat'ta sizlerle... Ay ay çok heyecanlı..." dedi. Tarkan'ın yeni şarkının adı sosyal medyada gündem oldu. Ayrıca sanatçı Instagram hesabından yeni şarkısının 12 saniyesini de “Coming soon” notuyla paylaştı.
Megastar yeni şarkısı Geççek ile ilgili duygularını şöyle ifade etti:
 
“Bir yıl kadar önce ruh halimin çok iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Pandemi, dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi gibi bir sürü şey beni çok olumsuz etkilemiş, umudumu kaybeder gibi olmuştum. O anlarda bu şarkının melodi ve sözleri içimde yankılandı. 'Geççek geççek elbet bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek'. Hepimize iyi gelecek bir şarkı yazmalıyım dedim. Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm. Dilerim ki Geççek, yüzünüzde bir gülümsemeye vesile olur ve hepimize iyi gelir.1