Arda Kural ile Yıldız Asyalı 24 yıl sonra bir arada!

Arda Kural ile Yıldız Asyalı 24 yıl sonra bir arada!

  • 25 Şubat 2022 14:39
 
Arda Kural ve Yıldız Asyalı'nın karşılıklı aşk itirafları magazin gündemine bomba gibi düştü. Bir dönem büyük aşk yaşadığı Yıldız Asyalı için "Onu çok seviyorum, ayrıldıktan sonra iki yıl kendime gelemedim" diyen Arda Kural, 24 yıl sonra eski sevgilisiyle buluştu. Asyalı'nın sahne aldığı bir mekana giden Kural, çektiği videoyu da takipçileriyle paylaştı.
'Eyvah Babam' ve 'Emret Komutanım' dizileriyle tanınan oyuncu Arda Kural, 90'lı yıların başında büyük aşk yaşadığı Yıldız Asyalı ile ilgili itirafta bulundu. Arda Kural konuk olduğu programda ilişkilerini "Yıldız ilk aşkımdı. İlk aşkıma çok tutulmuştu. Aklımdan ondan başkası geçmiyordu. Hayatım Yıldız olmuştu, hep onu düşünüyordum. Sette Yıldız, evde Yıldız... Kasıtlı olarak değil ama bizi ayırdılar. 'Önünüzde parlak bir gelecek var, birbirinizin önünü kesmeyin' deyip ayırdılar. Çok acı çekmiştim. O günlere ait her şeyi hatırlıyorum ama hatırlamak istemiyorum." sözleriyle anlattı.
Kural, "Ekranlardan uzak kaldığım dönemde Yıldız beni çok aradı. Ben görüşmek istemedim. Ben ondan korkuyorum. Yıldız ile yan yana gelmekten korkuyorum. Çok severim, insan olarak da kişilik olarak da! Ayrıldıktan sonra 2 yıl kendime gelemedim. Sonra kendime söz verdim 'Yıldız'la asla görüşme' dedim." dedi.
Kural'ın bu itiraflarını duyan Yıldız Asyalı ise "Arda'yı karşımda görsem elim ayağım titrer. Üzücü bir şey ama her şey kısmet ve alın yazısı. Eğer ki ikimizin arasında yoğun hisler olmasaydı biz arkadaş olurduk. Benim için çok ayrı bir yerde. Arada yoğun duygular olduğu için arkadaş kalamadık. Benim hayatımda ciddi bir şey yok, Arda'nın da yok. Sizce bizim neden bir başkasıyla ilişkimiz yürümüyor? Çünkü hiçbir şey onun önüne geçemiyor" yorumuyla gündeme bomba gibi düştü.
Yıllar geçmesine rağmen birbirlerine olan sevgilerini kaybetmeyen Kural ve Asyalı, dün akşam ise bir araya geldi. Kural, Asyalı’nın sahne aldığı mekana giderek eski aşkını izledi. O anları da Instagram hesabından yayınladı.
İkili 24 yıl sonra bir araya geldi. Yıldız, kendisini izlemeye gelen Arda için “Kimler Geldi Kimler Geçti” şarkısını söyledi.