Yasemin Özilhan\'dan \'45 bin TL\'lik krem kullanıyor\' iddialarına cevap geldi!

Yasemin Özilhan'dan '45 bin TL'lik krem kullanıyor' iddialarına cevap geldi!

  • 24 Şubat 2022 17:25
 
Doktorlar dizisindeki Ela karakteri ile ünlenip Türkiye'nin en zengin ailelerinden birine gelin olan Yasemin Özilhan, Instagram hesabından kıyafetlerini ve bakım ürünlerini de sık sık paylaşıyor.
Yasemin Özilhan'ın 45 bin TL'lik cilt kremi kullandığı ve bunu Instagram hesabından takipçilerine önerdiği iddia edildi. Özilhan, paylaşımının ardından sosyal medyada tepki çekti.
Özilhan’a ürünlerin fiyatları nedeniyle (en ucuzu bin lira-en pahalısı 45 bin lira) sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

Kullanıcılar Yasemin Özilhan’ı eleştiri yağmuruna tutarken “Dalga mı geçiyorsun?”, “İnsanlar ne durumda bilmiyor musun?”, “Defalarca heceleyerek kaç para olduğunu anlamaya çalıştım”, “Yasemin Özilhan’ın 45 bin liralık kremine bakarken fakirleştim”, “Bu nasıl bir zenginlik?” şeklinde yorumlar yazdı.
Kısa sürede sosyal medyada gündem olan iddialara, Özilhan'dan yanıt gecikmedi.
Yasemin Özilhan Tv 8'de yayınlanan 2. Sayfa programına şu açıklamayı yaptı:

"Bugüne kadar hakkımda çıkan yalan haberlerin hiçbirini düzeltme ihtiyacı duymadım. Ancak ekonomik olarak bulunduğunuz bu süreçte hakkımda bu şekilde yanlış Haber yapılıp, insanlara hedef gösterilmem beni son derece rahatsız etti. O yüzden bu açıklamayı yapma gereği duydum. Ben de sayenizde 45 bin TL'ye krem olduğunu öğrendim. Aynı marka olabilir ama farklı çeşidi. O yüzden fiyatlarını kontrol edip doğru haber yapabilirsiniz. 45 bin TL'lik kremi ne tavsiye ederim, ne de kullanırım."