Alişan ile Buse Varol boşanıyor mu? İlk açıklama Alişan\'dan geldi: Bizi bize bırakın!

Alişan ile Buse Varol boşanıyor mu? İlk açıklama Alişan'dan geldi: Bizi bize bırakın!

  • 09 Şubat 2022 15:02
Bir süredir evliliklerinde kriz yaşadığı konuşulan Alişan ile Buse Varol'un boşanmak için mahkemeye dilekçe verdiği ve yasal işlemleri başlattığı iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde de kızları Eliz’in birinci doğum gününü Alişan ve Buse Varol'un ayrı ayrı kutlaması boşanma iddialarını güçlendirdi. Alişan, konuyla ilgili suskunluğunu bozdu.

"BİZİM ADIMIZA KARAR VERMEYİN"

Alişan, söylentilerin ardından konuyla ilgili suskunluğunu bozdu. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından paylaşım yaparak "Dilekçeler verilmiş, kararlar alınmış... Yok o haklıymış, yok bu haklıymış... Kardeş kaybetmenin acısını yaşarken, daha yeni yeni toparlanmaya çalışırken, her gün gözyaşı döken annemi, eşimi, rahmetli kardeşimin eşini, çocuklarımı, yeğenlerimi ne olur rahat bırakın! Her ailede yaşanabilecek şeyler bunlar. Biz bir karar verirsek açıklarız, söyleriz ama bizim adımıza karar vermeyin lütfen. Ne olur artık senaryolar üretmeyin! Yorum yapmayın, bize bırakın. Kararı biz verelim. Sonra ne isterseniz konuşursunuz, yorum yaparsınız." dedi.

AYRI AYRI KUTLADILAR

Ünlü çift, kızları Eliz'in 1. yaşı için doğum günü partisi düzenlenmişti. Varol, Beşiktaş'taki bir otelde, Alişan ise aile arasında kızının doğum gününü kutladı. Varol'un düzenlediği etkinlikte Alişan yoktu. Alişan'ın kutlamasında ise Buse Varol yoktu.

"DAVET EDİLMEDİM"

Alişan kızı Eliz için annesinin evinde pasta kesti. Kutlamada babanne Suzan Tektaş, dede Mehmet Tektaş, Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş, kızları Ceylan ve Eyşan vardı. Alişan'ın paylaştığı aile fotoğraflarında Buse Varol'un olmaması ise kafaları karıştırmıştı. Buse Varol da yaptığı açıklamayla "eve davet edilmedim" demişti.

KARDEŞİNİN VEFATIYLA YIKILMIŞTI

Öte yandan Alişan, 2021 Temmuz ayında kardeşi Selçuk'un ölümüyle sarsılmıştı. Neredeyse her günü kardeşinin mezarında geçiren Alişan, işten kalan zamanlarını da yeğenleri Eyşan ve Ceylan ile geçirmeye başlamıştı.