Kayahan\'ın kızı Beste Açar: Nikah ertelendi, yazın olacak!

Kayahan'ın kızı Beste Açar: Nikah ertelendi, yazın olacak!

  • 08 Şubat 2022 21:20
Türk pop müziğinin duayen ismi merhum Kayahan'ın kızı Beste Açar, deprem tahmin uzmanı sevgilisi Oksal Erev ile 2 Şubat 2022’de evleneceklerini duyurmuştu. Habertürk Aytekin Teker'in haberine göre çift nikah tarihini ertelediklerini açıkladı.
Eğitmeni olduğu 'bilinçaltı temizlik sistemi' üzerine çalışmalar yürüten Açar, "Arkadaşlığın, dostluğun bir başka versiyonu ile açığa çıktığı, çok keyifli, çok güzel bir ilişki var. Bununla ilgili de 02 Şubat 2022 tarihinde, tarihi ben enerjiye bakarak belirledim. İşimi kullandım burada. Bodrum’da böyle bir karar aldık." ifadelerini kullanmıştı.
Sevgilisi ile ilgili de konuşan Açar, "Kendisini aslında beni takip eden bir kişi, takipçilerim biliyor. Kendisi deprem tahmin uzmanı. Çok güzel bir kişiliği var. Pati aşığı, çok güzel gitar çalıyor, çok güzel şarkı söylüyor. Çok neşeli, çok keyifli... Daha neler söyleyebilirim? Kelimelerin ötesinde. Gerçekten öyle... Çok güzel bir kalbi var. 'Altın gibi bir kalbi var' derler ya... Öyle birisi..." demişti.
1995'te Türkiye 3. Güzeli seçilen Beste Açar, "Sevdiklerimizin ve dostlarımızın yanımızda olamayacağı bir tarih seçmişiz. Nikahımızı yaza erteledik." dedi.