Aleyna Tilki Aşk İddialarına Son Noktayı Koydu: Şu Anda Bir İlişkim Yok

Aleyna Tilki Aşk İddialarına Son Noktayı Koydu: Şu Anda Bir İlişkim Yok

  • 13 Şubat 2022 19:26
"Uzi" lakaplı rapçi Utku Yalçınkaya ile anılan Aleyna Tilki, hakkında çıkan aşk iddialarına son noktayı koydu. "Aşk kadınıyım! Doğayla ve şarkılarımla aşk yaşıyorum" diyen Tilki, hakkında çıkan söylentilere açıklık getirdi.

"HEP HEYECANLANIYORUM"

Dün akşam Kıbrıs'ta dinleyicileriyle bir araya gelen Tilki, "Ben Kırbrıs konserlerini çok seviyorum. Çünkü 30 yaş üstü kitle fazla oluyor. Hani kendi jenerasyonumun pop starı olarak, her yaş kitlesinde varmışım gibi hissettiriyor. Gerçekten bu yaş kitlesine kendimi dinlettirebilmek çok güzel. Bakıyorum köşede 60 yaşında birisi dans ediyor. Bu bana kendimi zamansız hissettiriyor, çok iyi hissettiriyor. Hep heyecanlanıyorum Kıbrıs sahnelerinde." dedi.

"İSTEDİĞİMİ YAPMA HAKKIM VAR"

Sahne çalışmalarına bir süre ara verdikten sonra konserlerine kaldığı yerden devam eden Tilki, "Bir ara insan olduğumu hatırladım. Benim de hiç sahneye çıkmama hakkım, evde yatma hakkım, şarkı çıkarmam hakkım, hatta istediğimi yapma hakkım var. Hani insanım ya haklarım olduğunu düşündüm. Üzülmek ve kaygılanmak, bunların hepsini kendime hak tanıdım ve bu beni çok canlandırdı. Çünkü buna ihtiyacım vardı. Biraz kafamı yastığa koyduğumda düşünmek, üzülmek ve kaygılanmak çok iyi oldu gerçekten. O yüzden 'Üzüntüden kimse kaçmasın' diye hep söylerim. Çünkü insanı çok canlandıran bir şey. Kendi tercihimdi. Şimdi yine kendi tercim ile canlandığım için geri geldim diyebilirim." ifadelerini kullandı.

"ÇOK GÜZEL DÖNÜŞLER ALIYORUM"

Sahne şovlarıyla da adından sık sık söz ettiren Aleyna Tilki, "Gerçekten sahnelerimi herkes çok beğeniyor. Hani eskiden de çok şey yapıyordum ama şimdi daha çok göstermeye karar verdim sosyal medyada. Şimdi tüm insanlar görsün istiyorum sosyal medyada. Çok güzel geri dönüşler alıyorum. Yabancı, Türkçe, pop, rock, arabeks ve caz hepsini söylüyorum sahnede ve bunları herkesin bilmesini istiyorum diye bol bol paylaşıyorum." dedi.

'AŞK' İDDİALARINA SON NOKTA

Son günlerde adı "Uzi" lakaplı rapçi Utku Yalçınkaya ile anılan Aleyna Tilki, hakkında çıkan 'aşk' dedikodularına da açıklık getirdi. "Hayatımda 'biri' derken insan biri yok!" diyen Tilki, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Ben hep aşığım. Gerçekten aşk kadınıyım. Doğayla, beni yaratanla, şarkılarımla aşk yaşıyorum. Yeni bir IP yapıyorum. Bir yabancı bir Türkçe albüm, bir IP Türkçe yapıyorum. Onlarla, iş arkadaşlarımla aşk yaşıyorum. Özellikle doğa ve hayvanlarla aşk yaşıyorum. Ama insan olarak hani böyle milletin düşündü 'aşk' tarzında bir ilişkim şu anda yok. Doğanın bir parçası olan ve içimdeki sanatın bir parçası, ilham olan bir insan eğer bir gün karşıma çıkarsa ya da hani benim vaktim olursa ona da aşık olurum."