Murat Dalkılıç Hande Sarıoğlu yazışması olay oldu! Sarıoğlu \'Metaverse\' yorumundan sonra ağzını bozdu

Murat Dalkılıç Hande Sarıoğlu yazışması olay oldu! Sarıoğlu 'Metaverse' yorumundan sonra ağzını bozdu

  • 13 Şubat 2022 16:14
 
Habertürk'te çalıştığı dönemde, kişisel Instagram hesabından paylaştığı oryantal dans videosu yüzünden spikerlik mesleğinden istifa eden Hande Sarıoğlu, yeni programında metaverse bölümü yaptı.
Ünlü spikere ilk yorum şarkıcı Murat Dalkılıç'tan geldi. İkilinin yazışmalarına takipçilerinin yorum yapması ve sevgili imasında bulunmaları ünlü spikeri kızdırdı. Sinirlerine hakim olmayan Hande Sarıoğlu hem ağzını bozdu hem de takipçisine hakaret içeren bir yorum yazdı.
Hande Sarıoğlu tek başına yaptığı Youtube programının son yayınında "Metakent’teki arsamı sevgilimin üstüne yaptım" diyerek komik anlarını paylaştı. Sarıoğlu'na ilk yorum Murat Dalkılıç'tan geldi. Murat Dalkılıç Sarıoğlu'nun paylaşımına gülücük emojisi attı. Sarıoğlu ise ünlü şarkıcıya uzun uzun yanıt verdi.
Hande Sarıoğlu yanıtında "Girmişsin metaverse alemlerine gördüm, mevzu girmek değil; girenin halini oturup izlemek. Manyak manyak işler. Bir demlik çayla oturup izlememiz yok mu?" yazınca takipçileri imalarda bulundu. Bir takipçi ise "Abla adam sadece gülmüş ne hemen buluşalım mı diyorsun?" deyince ünlü sunucu sinirlendi.
Hande Sarıoğlu bu takipçiye sert çıktı ve "Mal 10 yıllık arkadaşım bir sadece gördüğünüz hayatları salsanız mı? Üstünüze vazife olmayan işlere kastırmasınız" yanıtını verdi.