ABD\'ye yerleşen Tolga Karel: Ailemle güzel bir gündü

ABD'ye yerleşen Tolga Karel: Ailemle güzel bir gündü

  • 01 Mart 2022 18:56
 
Yaprak Dökümü'nün Oğuz'u olarak hafızalara kazınan Tolga Karel kariyerinin zirvesindeyken her şeyi bırakıp Amerika'ya yerleşmişti. Yaklaşık 5 yıldır hayatını Amerika'da sürdüren Tolga Karel, eşi Sarah Scott ve çocuklarıyla birlikte Mardi Gras tatili için düzenlenen geçit törenine katıldı. Yeni fotoğraflarını yayınlayan ünlü oyuncu, "Ailem ve arkadaşlarımla çok güzel bir gündü" dedi.
Kurduğu sağlık turizmi şirketi iflas edince eşinin ailesinin Illinois eyaletindeki evine taşınan Karel, 2018'de aylık 8 bin dolara TIR şoförlüğü yapmaya başlamıştı. Karel yeni hayatı ile ilgili sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlarda bulunuyor. Amerikalı eşi ve çocuklarıyla mutlu bir yaşam süren Tolga Karel son olarak Florida'da aldığı muhteşem ev ile gündeme gelmişti.
Ardından Amerika'dan evini alan ve lojistik şirketi kuran Tolga Karel, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Karel, eşi Sarah Scott ve iki çocuğuyla birlikte çekilen yeni fotoğraflarını Instagram'dan yayınladı. Karel'in bu gönderisi, sosyal medyada gündem olmayı başardı.
Ailesi ile Mardi Gras tatili için düzenlenen geçit törenine katılan Tolga Karel, o anları, "Ailem ve arkadaşlarımla çok güzel bir gündü." ifadeleriyle yayınladı.
Öte yandan Amerika'da hayal ettiği yaşama kavuşan ünlü oyuncu, ülkede artan fiyatlardan ve hayat pahalılığından şikayet etmişti. "Bir konuda gözlemimi paylaşmak istiyorum sevgili dostlar." diyen Tolga Karel, konuyla ilgili Instagram'dan açıklama yapmıştı.
Karel, "Amerika'da Covid-19 sonrası yaşam korkunç pahalandı. Yüzde 30'a varan enflasyon rakamları konuşuluyor. Her şey korkunç pahalı. Evler, arabalar... Her şey... Hatta Greencard'ı olan birçok Türk dostum, arkadaşım vatandaşlık aldıktan sonra memlekete geri dönmek için adımlar atıyor ve bu konuda onlara hak veriyorum." şeklinde konuşmuştu.