Yeni Evli Çift Umut Evirgen ve Alina Boz\'un Sabah Sporu! \'Yılbaşını evde kutladık\'

Yeni Evli Çift Umut Evirgen ve Alina Boz'un Sabah Sporu! 'Yılbaşını evde kutladık'

  • 03 Ocak 2024 07:11

Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi birçok ünlü isimle yaşadığı birlikteliklerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen, bir süre önce oyuncu Alina Boz ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Ünlü çift, 2 Aralık'ta yakın dostları ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen bir düğünle evlenmişti. Alina Boz’un şahitliğini Burak Can ve Cemre Beygüven üstlenirken, Umut Evirgen’in şahitleri Özge Özpirinçci ile Fatih Terim olmuştu.

"BALAYINA GİDEMEDİLER"

Çift, geçtiğimiz haftalarda Akmerkez'de objektiflere yakalanmıştı. Gazetecilerle konuşan çiftten Evirgen, "Çok hastayız. Grip oldum. Sabah-akşam serum alıyorum. 12 gündür yatıyoruz" demişti. Balayında nereye gittikleri de sorulan ünlü isim, "İyileşirsek gideriz. Daha balayı için plan yapmadık. Buraya da eczaneye geldik" demişti.

SABAH YÜRÜYÜŞÜ

Yaklaşık yedi aydır birlikte olan ve geçtiğimiz haftalarda bu birlikteliği nikah masasına oturarak taçlandıran Umut Evirgen ve oyuncu Alina Boz önceki gün Emirgan'da görüntülendi.

"YILBAŞI GÜZEL GEÇTİ"

Yeni yılın ilk gününde ve sabahın erken saatlerinde yürüyüşe çıkan çiçeği burnunda çift "Yılbaşı güzel geçti. Kendi halimizde evimizde kutladık. Şimdi de yürüyüşe çıktık. Herkese mutlu yıllar." diyerek yoluna devam ettiler.