Yasemin Şefkatli\'den Maviler İçinde Baby Shower Partisi!

Yasemin Şefkatli'den Maviler İçinde Baby Shower Partisi!

  • 19 Aralık 2023 08:28

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ile 2021 yılında nikâh masasına oturan Yasemin Şefkatli, şimdilerde ikiz bebek heyecanı yaşıyor.

7 aylık hamile olan Şefkatli, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Doktorum, doğumun ocak ayında olacağın söyledi. Doğum Türkiye’de olacak. Hazırlıklarımız tam hazır değil ama eksikleri tamamlıyoruz" demişti.

BABALARININ ADLARINI VERECEKLER

Normal veya sezaryen doğuma doktorun karar vereceğini belirten 31 yaşındaki Şefkatli, üç ay sonra dünyaya gelecek erkek çocuklarına kendi babalarının isimlerini koyacaklarını açıklamış; ikizlerden biri İdo Tatlıses'in babası İbrahim Tatlıses'in, diğeri ise Yasemin Şefkatli'nin babası Sinan Şefkatli'nin adını taşıyacağını söylemişti.

BABY SHOWER PARTİSİ 

Sosyal medya hesabından hamilelik süreciyle ilgili sık sık açıklamalar yapan ünlü isim, son olarak baby shower partisi düzenledi.

Mavilerle bezeli bir parti düzenleyen Şefkatli, baby shower'da çekilen kareleri takipçileriyle de paylaşarak; parti için kendisine yardım eden herkese tek tek teşekkür etti.

Şefkatli'nin kısa sürede 60 bine yakın beğeni alan gönderisine; "Sağlıkla al kucağın", "Mutlulukla gelsinler" ve "Nasıl da güzel olmuşsun" gibi yüzlerce yorum yapıldı.