Yakışıklı oyuncu Burak Deniz sevgilisi bakın hangi eski Survivor güzeli çıktı!

Yakışıklı oyuncu Burak Deniz sevgilisi bakın hangi eski Survivor güzeli çıktı!

  • 20 Şubat 2022 20:23
 
Geçtiğimiz aylarda final yapan "Maraşlı" dizisiyle son olarak ekranlarda boy gösteren ünlü oyuncu Burak Deniz, bir süredir manken Didem Soydan ile aşk yaşıyordu. Ancak çift, geçtiğimiz ekim ayında ilişkilerini noktaladı. Didem Soydan'ı çabuk unutan Burak Deniz'in yeni aşkı ortaya çıktı.
Şimdilerde 'Şahmeran' dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Burak Deniz, iddialara göre kalbini eski Survivor güzeline kaptırdı. 31'inci yaş gününü eski Survivor yarışmacılarından Şahika Ercümen ve menajeri ile kutlayan Burak Deniz mekan çıkışı kameraları karşısında görünce kısa süreliğine panik yaşadı. Burak Deniz'in Şahika Ercümen'in çantasını taşıması dikkatlerden kaçmadı.

Ercümen ile el ele yürüyen ve onun çantasını taşıyan Deniz, kameraları görünce neye uğradığını şaşırdı. Ercümen, hızlı adımlarla uzaklaşırken Deniz, muhabirlerin sorularını yanıtlamak için durdu. Kafasındaki şapkasıyla tanınmamak için uğraşsa da başarılı olamayan oyuncu, yakalanma anına kendisi de güldü.
Gazetecilerin, elindeki kadın çantasını fark etmesiyle, "Çanta benim desem inanmayacaksınız zaten, arkadaşımın çantasını taşıyorum" diyen Deniz, güldü.
Edinilen bilgilere göre Şahika Ercümen ile Burak Deniz'in yakınlaşması, ortak bir proje için bir araya geldikten sonra başladı.
Burak Deniz ve Şahika Ercümen'in 2 aydır birlikte olduğu iddia ediliyor.