Survivor Ogeday’ın ablası paylaştı: “Burası Survivor All Star, dostluk ve arkadaşlık yok!”

Survivor Ogeday’ın ablası paylaştı: “Burası Survivor All Star, dostluk ve arkadaşlık yok!”

  • 15 Şubat 2022 14:08
Gönüllüler takımının dokunulmazlık oyununu kaybetmesi sonrası ada konseyi karıştı. Survivor Ogeday, Atakan'ın ismini eleme adayı olarak vermiş ve sürgün adasına giden isim Atakan olmuştu.
Survivor Atakan sürgün adasına gönderilmesiyle ilgili duygularını dile getirirken bu kararı doğru bulmadığını ifade etti. Atakan, "Tek bildiğim şey Ogeday'la büyüdüğüm. Aynı annenin elinden yemek yedik, aynı yerde yattık kalktık. Ömrümün sonuna kadar bunu unutamayacağım" açıklamalarında bulundu.
Sosyal medyayı ikiye bölen bu açıklamada bir kısım izleyici Ogeday'a destek verirken bir kısım izleyici de Atakan'ı haklı buldu. Ancak ada konseyi sonrası bir gelişme yaşandı. Survivor Ogeday'ın ablası Atakan hakkında yeni açıklamalarda bulundu.
Survivor'da yaşanan bu ilginç olayın ardından TV8'de yayınlanan Survivor Panorama programında da yorumcu Hakan Hatipoğlu, Ogeday'ı eleştirdi. Hatipoğlu, "Atakan'a katılıyorum. Takımı düşünmek zorunda ama bir insanla güzel bir geçmişin varsa aynı elden yemek yiyecek kadar yakınsan yazmayacaksın. Gerekirse Hikmet'i yaz, takım da kaybetse orada Atakan'ı söyleme. Gerekirse takım kaybetsin ama arkadaşını kaybetme. Hikmet dese belki yine Atakan gidecek ama vicdanlar rahat olacak. Atakan 'Beni satmadı' diyecek. Atakan'ın sakatlığı parkurda oldu, oyun oynayamadı. Niye onu tercih ediyorsun? Çocukluk arkadaşına sahip çıkmalıydı. Ogeday'ın yerinde olsam vicdanen rahatsız olurdum" dedi.

Canlı yayında Ogeday'ın ablasının sosyal medya paylaşımını da okuyan Hatipoğlu şunları söyledi:
"Ogeday'ın ablası paylaşımında, 'Atakan ve Ogeday çocukluk arkadaşı olabilir ama orası Survivor. Sakatlığı var ve oyunlara çıkamıyor. Ogeday'a hak vermen gerekirken suçlaman yanlış. Burası Survivor All Star dostluk ve arkadaşlık yok. Ogeday kendisi bile 'Benden daha çok hak eden varsa o kazansın' diyor. Bunu diyen biri nasıl başkasının hakkına girsin' yazmış"