Survivor İsmail Balaban ve İlayda Şeker İşte Böyle Sevgili Olmuş...

Survivor İsmail Balaban ve İlayda Şeker İşte Böyle Sevgili Olmuş...

  • 30 Aralık 2021 19:13
Survivor İsmail Balaban ve İlayda Şeker böyle sevgili olmuş...
 
İlayda Şeker, sosyal medya hesabından Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile nasıl sevgili olduklarını anlattı.
 
Survivor sona erdikten sonra nişanlısı Gamze Atakan'dan ayrılan İsmail Balaban, yarışmadaki takım arkadaşı İlayda Şeker ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İlayda Şeker, Instagram hesabından milli güreşçi İsmail Balaban ile olan ilişkisi hakkında konuştu.
 
İsmail Balaban ile ilişkisinin nasıl başladığını anlatan İlayda Şeker, ''Canım jelibon çekmişti. İsmail'i aradım ve 'İsmail, bana jelibon alır mısın?' dedim. Bana, 'Sen yeter ki iste! Sana marketi satın alırım' dedi. Sevgili olduk'' ifadelerini kullandı. Şeker ayrıca İsmail Balaban için ''İsmail, aldığım nefes. Hatta ben İsmail'den önce nefes almıyormuşum. Tarif edilemez bir duygu İsmail'le olmak'' diyerek, Balaban'a olan aşkını haykırdı.
 
EVLENİYORLAR MI?
 
Sosyal medyada yayılan bir fotoğraf karesi ise ''İsmail Balaban, İlayda Şeker'e evlilik teklifi etti'' iddialarına yol açtı. İlayda Şeker'in parmağındaki tektaş yüzük, görenleri şaşırttı. Şeker'in yüzüğü, evlilik teklifi aldığı yorumlarına neden oldu. Evlilik teklifi iddialarının ardından İlayda Şeker, sosyal medya sayfasından yer alan iddialı karelerini kaldırdı. Şimdi ise İlayda Şeker ile aşk yaşayan Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban'ın, evlilik hazırlığı yaptığı öne sürüldü.