Survivor\'ın 23. bölüm fragmanı yayınlandı! İsmi yakın arkadaşı tarafından söylenen Atakan sitem etti

Survivor'ın 23. bölüm fragmanı yayınlandı! İsmi yakın arkadaşı tarafından söylenen Atakan sitem etti

  • 14 Şubat 2022 20:13
Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımını ada konseyine gitti. Gergin geçen konseyde yarışmacılar sürgün adasına gidecek ismi belirledi. Kapalı oy kullanımında Atakan Işıktutan ve Hikmet Tuğsuz altı oyla eşit çıktı.
İkinci oylamada Atakan'a 8, Hikmet'e ise 5 oy çıktı. Açık oylamaya giden Gönüllüler takımı Atakan Işıktutan'ı sürgün adasına yolladı. Konseydeki oylamada takım arkadaşı Ogeday, "Keşke sakatlık olmasaydı, ama parkura da bakmak gerekiyor" diyerek Atakan'ı eleme adayı olarak söyledi.
 
Yarışmaya bu hafta yedeklerden dahil olan Atakan, sürgün adasına gitmeden önce takım arkadaşlarına sitem ederek "Keşke parkurlarda yarışma fırsatım olsaydı da o şekilde değerlendirilseydim. Herhalde Survivor'a en kötü başlangıç yapan yarışmacı oldum. İlk parkurda omzum çıktı. Ama anlaşıldı ki sadece parkurlarda savaş vermeyeceğiz" dedi.
Ogeday Girişken ile kardeş gibi büyüdüğünü söyleyen Atakan, kendisini sürgün adasına yollayan arkadaşına 'Tek bildiğim şey Ogeday'la büyüdüğüm. Aynı annenin elinden Yemek yedik. Beraber yattık kalktık, ömrümün sonuna kadar bunu asla unutmayacağım' sözleriyle tepki gösterdi.