Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor yarışmacısı Survivor Ezgi Hocaoğlu hakkındaki tüm ayrıntılar

Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor yarışmacısı Survivor Ezgi Hocaoğlu hakkındaki tüm ayrıntılar

  • 12 Şubat 2022 21:39
 
2020 sezonunda Survivor'da gösterdiği performans ile hafızalara kazınan Survivor Ezgi Hocaoğlu Survivor All Star kadrosuna yedeklerden katıldı. Ünlüler takımında daha önce mücadele veren Ezgi Hocaoğlu adadaki sakin kişiliğinin yanı sıra parkurdaki performanslarıyla dikkatleri üzerine toplamıştı.
Ezgi Hocaoğlu 22 Temmuz 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Milli Cimnastikçi olan yarışmacı 5-16 yaş aralığında profesyonel olarak Artistik Cimnastik sporu ile ilgilendi. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olan Survivor Ezgi, Türkiye Cimnastik Federasyonu'ndan Pilates eğitmenlik belgesi almaya hak kazandı. Survivor yarışmacısı Ezgi cimnastik ve pilates antrenörlüğü yapıyor.
2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni bitiren Ezgi Hocaoğlu, küçük yaşlarda profesyonel olarak Artistik Cimnastik yaptı. Şu sıralarda cimnastik ve pilates antrenörlüğü yapmayı sürdüren Survivor Ezgi, Medical Exercise Fitness Trainer belgesi de aldı.
Ezgi Hocaoğlu, Survivor 2022 All Star'a yedeklerden katılan yeni yarışmacı oldu. Ezgi Hocaoğlu, Gönüllüler takımına dahil oldu.