Survivor All Star\'da kim elendi, hangi yarışmacı adaya veda etti? Bu akşam Survivor\'da kim gitti? 9 Ocak 2022 Survivor All Star elenen isim kim?

Survivor All Star'da kim elendi, hangi yarışmacı adaya veda etti? Bu akşam Survivor'da kim gitti? 9 Ocak 2022 Survivor All Star elenen isim kim?

  • 10 Şubat 2022 15:20
 
TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor'da eleme konseyi için 5 Şubat Cumartesi'den beri 3 dokunulmazlık oyunu ile bir ödül oyunu kapsamında kıyasıya mücadele veren Gönüllüler takımı ile Ünlüler takımı içinden 8 isim eleme adayı olarak belirlenmişti.
Survivor 2022 All Star, Ünlüler Gönüllüler yarışmasında 8 eleme adayın arasından biri bugün hayallerine veda etti. Bu akşam ada konseyi toplanadı ve dokunulmazlığı kaybeden takım arasından bir isim eleme adayı seçildi. Peki 9 Şubat Survivor 2022'den elenen isim kim, kim gitti? SMS sıralamasına göre kim elendi?

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLERDİ?

Survivor 2022'de bu hafta eleme adayı olarak belirlenen 8 isim oldu. Bu isimler Barış, Birsen, Mert, Evrim, Furkan, Bora, Gizem ve Sercan oldu.

SURVİVOR 9 ŞUBAT'TA KİM ELENDİ, ADADAN KİM GİTTİ?

TV8'de ekrana gelen Survivor All Star yarışma programında 9 Şubat 2022 tarihinde düzenlenen ada konseyinde SMS sıralamasında en az oyu alan ve adaya veda eden isim Furkan oldu.