Survivor 2022 All Star Kadrosunda Yarışan Nisa, Ogeday ve Mert\'in Yaşadığı ve Sude\'nin ağladığı Olay Tartışmanın Sebebi Ortaya Çıktı!

Survivor 2022 All Star Kadrosunda Yarışan Nisa, Ogeday ve Mert'in Yaşadığı ve Sude'nin ağladığı Olay Tartışmanın Sebebi Ortaya Çıktı!

  • 30 Ocak 2022 21:46
 
Dün akşam yayınlanan Survivor All Star'ın fragmanında Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı'nın Mert Öcal ve Sude Burcu hakkında söyledikleri gündem olmuştu. Bu akşam da Mert, Nisa ve Ogeday arasında yaşanan gerilimin esas nedeni ortaya çıktı.

"BENİ HOŞ OLMAYAN DURUMLARA DÜŞÜRDÜLER"

Fragmanda Mert "Nisa ve Ogeday, Sude ve beni hoş olmayan durumlara düşürdüler" demişti ve Sude ise gözyaşlarına boğulmuştu.
 
Bu akşam da olayın detayları ortaya çıktı. Sude'nin ağladığını gördüğünü ifade eden Mert Öcal, "Nisa ve Ogeday insanların özel hayatlarına çok fazla burunlarını sokmaya başladılar. Kızın hoşuna gitmeyecek dedikodularda bulunmuşlar. Arkadaşlığımızla ilgili dedikodularda bulunup kızı çok yıpratmışlar" dedi.

"GÜVEN DUYGUSU VERMEDİ!"

Mert için "Güven duygusunu vermedi. Ben oyumu 'hayır' olarak kullanıyorum" diyen Ogeday'ın Sude'ye "Mert'ten uzak dur" dediği ortaya çıktı.
 
Asıl bombayı ise Nisa patlattı. Nisa, Mert'in hem Sude'yle hem de başka bir arkadaşıyla birlikte olduğunu resmen ima etti. Bu nedenle de Sude'yi uyardıklarını söyledi.
 
Bu olaydan sonra da Mert'in eski Survivor yarışmacısı Makbule'yle birlikte olduğuna dair iddialar akıllara geldi. Acaba Nisa'nın bahsettiği 3. kişi makbule mi?