Stormi\'ye kardeş geldi! Kylie Jenner ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.

Stormi'ye kardeş geldi! Kylie Jenner ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.

  • 07 Şubat 2022 17:53
2017'de Coachella Müzik Festivali'nde rap şarkıcısı Travis Scott ile aşk yaşamaya başlayan Kylie Jenner, Travis Scott'tan 2019 yılında ayrılmıştı. 2021 yılında yeniden bir araya gelen ünlü çift, mutlu haberi hayranlarıyla paylaşmıştı.
Travis Scott ile birlikteliğinden 4 yaşında Stormi adında bir kızı olan Kylie Jenner, ikinci kez anne oldu. Geçtiğimiz yıl eylül ayında hamile olduğunu duyuran Jenner, sevgilisi Travis Scott ile ikinci çocuklarının dünyaya geldiğini sosyal medya hesabından duyurdu.
Jenner, 2022 yılına girerken yaptığı yeni yıl paylaşımında büyüyen karnını gözler önüne sermiş ve "Bu yılı ve hayatıma getirdiği müthiş değişimleri hiç unutmayacağım. Yeni yılın hepiniz için aşkla dolu olması için dua ediyorum. Herkesin bu süreçte güvende ve sağlıklı olmasını umuyorum” notunu paylaşmıştı.
Kylie Jenner, ikinci çocuğunun, özel bir tarih olan 2 Şubat'ta dünyaya geldiğini "2/2/22" yazarak duyurdu. Mavi bir kalp koyarak mutlu haberi Instagram hesabından paylaşırken, bebeğin ismiyle ilgili henüz bir açıklama gelmedi.
İkinci çocuğunun haberini verdikten sonra Kylie Jenner, Instagram hikayelerinde arkadaşlarından ve ailesinden aldığı çiçek buketlerinden bazılarını gösteren bir görsel de paylaştı. Kendisine gönderilen güllerin üzerinde “Tebrikler Travis, Kylie ve Stormi! Çok heyecanlıyız ve seni çok seviyoruz. Kim, North, Saint, Chicago ve Psalm XOXO” notu görünüyordu.

"4 ÇOCUK İSTİYORUM"

Kylie Jenner, daha önce 4 çocuk sahibi olmak istediğini ancak ailesiyle ilgilenmek için yeterli zamanının olmadığını da dile getirmişti.