Serdar Ortaç\'tan yıllar sonra gelen itiraf: Cansu Dere\'ye platonik aşıktım!

Serdar Ortaç'tan yıllar sonra gelen itiraf: Cansu Dere'ye platonik aşıktım!

  • 21 Ocak 2022 19:36
Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, katıldığı programda Nehir Gözlüm şarkısını okudu. Şarkının sonunda bir de itirafta bulunan şarkıcı, "20'li yaşların başında Cansu Dere'ye platonik olarak aşıktım. Hatta Nehir Gözlüm'ü onun için yazdım" sözleriyle dikkat çekti.
 
Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programına konuk olan Serdar Ortaç, özel hayatıyla ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. Yıllar önce Cansu Dere'ye aşık olduğunu ancak oyuncunun bundan haberinin olmadığını söyleyen Serdar Ortaç, Cansu Dere için yazdığı şarkıyı da okudu.
 
 
Programda okuması için Sibel Can'a verdiği Nehir Gözlüm'ü seslendiren Serdar Ortaç, aşk itirafında bulundu. Şarkıcı, 20'li yaşların başında Cansu Dere'ye platonik olarak aşık olduğunu söyledi.
 
 
"NEHİR GÖZLÜM'Ü YAZDIM"
Şarkıda "Bana evet diyecek misin, yoksa öpüp gidecek misin, nehir gözlüm aşkın için her şeyini verecek misin?" sözleri yer alıyordu.
 
Serdar Ortaç açıklamasında "20 yaşındayken Cansu Dere'ye yazmıştım. Cansu mahvedecek beni ama aşıktım kadına... Nehir Gözlüm'ü yazdım" dedi.