Selin Ciğerci o yoruma dayanamadı! \'Para ağacından topluyorum her gün\'

Selin Ciğerci o yoruma dayanamadı! 'Para ağacından topluyorum her gün'

  • 12 Şubat 2022 23:37
Son dönemde boşandığı eşi Gökhan Çıra ile yeniden barışmasıyla gündem olan Selin Ciğerci, son olarak 30 karat özel yapım yüzüğü ile dikkat çekti.
Kendi kozmetik markasını kuran ve geçtiğimiz yıl 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek iş insanları sıralamasında ilk 20'de yer alan fenomen isim Selin Ciğerci, lüks yaşantısıyla sık sık gündem oluyor.
700 bin dolar (yaklaşık 9 milyon TL) olduğu iddia edilen yüzükle ilgili haberler paylaşılınca, bir sosyal medya kullanıcısı Ciğerci için, "Bu dünyada adalet olduğuna inanmıyorum. Gece gündüz çalışıp evine ekmek götüren insanların aldığı para, bir de böyle çalışmadan lüks içinde yaşayanlar... Adalet mi bu?" yorumunda bulundu.

Yorumu gören Ciğerci ise, sinirlenerek sosyal medya kullanıcısına şu cevabı verdi; "Vallahi kız evde bir ağaç var benim, para ağacı. Topluyorum her gün. Ne çalışması, ne işi gücü... Sen bir alışveriş sitelerine girsene aşkım, en çok satan kozmetik ürünleri hangi marka, bir baksana gülüm."
Selin Ciğerci, verdiği cevapla kısa sürede magazin gündemine oturmayı başarırken, bazı sosyal medya kullanıcıları yapılan yoruma, bazıları ise Ciğerci'ye hak verdi.