Selin Ciğerci\'nin 30 karatlık 9 milyonluk yüzüğü gündemde!

Selin Ciğerci'nin 30 karatlık 9 milyonluk yüzüğü gündemde!

  • 08 Şubat 2022 18:00
 
Gökhan Çıra ile yeniden barışan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci lüks yaşantısıyla gündeme geliyor. Son dönemlerin çok konuşulan isimleri arasında yer alan Ciğerci, taktığı yüzükle görenlerin ağzını açık bıraktı. Yüzüğün hem görüntüsü hem de fiyatı şok etkisi yarattı.
2. Sayfa'ya konuk olan Selin Ciğerci hem özel hayatı hem de sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili konuştu. 30 karatlık yüzüğüyle sunucu Müge ve Gülşen'i büyüledi.
 
Sunucu Müge ve Gülşen yüzüğü çıkarttırarak sırayla parmaklarına taktı. Müge Dağıstanlı "Tutmak istiyorum" diyerek pahalı yüzüğü denedi. Selin Ciğerci "Gerçek mi? Bununla bir ev bir araba alınabilir mi?" sorusuna "O ne demek kız? Güzel di mi? Niye alınmasın. Her gün takıyorum" dedi. Müge Dağıstanlı ise "Ev alırsın, araba alırsın yazlık da alırsın" yorumunda bulundu.
Selin Ciğerci Kapalıçarşı'dan yüzüğü aldığını söyleyerek fiyat konusunda konuşmak istemedi. 4 milyon TL iddialarına 'Hayır' derken Müge Dağıstanlı'nın "600-700 bin dolar olabilir mi?" sorusuna ise "Şükür" yanıtını verdi.