Seda Sayan ve Çağlar Ökten\'in düğün tarihi belli oldu. Sayan\'da şaşırtan itiraf geldi!

Seda Sayan ve Çağlar Ökten'in düğün tarihi belli oldu. Sayan'da şaşırtan itiraf geldi!

  • 15 Mart 2022 21:25
Son günlerde kendisinden 25 yaş küçük programının orkestra solisti Çağlar Ökten ile adı anılan 59 yaşındaki sanatçı Seda Sayan, aşk haberlerini "Aşk yok, iş var" diyerek yalanlamıştı. Daha önce 6 kez nikah masasına oturan Seda Sayan, 7. kez evlenmek için harekete geçti.
Geçtiğimiz günlerde evlilik teklifi alan sanatçı, Ökten'e "evet" yanıtını verdi. Ökten'den evlilik teklifi aldığını '14 Şubat'ta evlilik teklifi aldım. Bu teklife cevabım ne oldu, merak eden var mı? İnşallah sonsuza kadar evet.' sözleriyle duyuran Seda Sayan düğünü tarihini açıkladı. Müjdeli haberi canlı yayında veren Seda Sayan, son olarak nikah tarihini de açıkladı.

Ayrıca Seda Sayan, Çağlar Ökten ile evlilik sözleşmesi yapıp yapmadığı hakkında da bilgi verdi. İşte Seda Sayan'ın tüm açıklamaları...

2. Sayfa programına konuşan Sayan merak edilenleri cevapladı. İşte Seda Sayan'ın açıklamalarından satır başları...

ÇAĞLAR'I BEN İKNA ETTİM

"Siz sinyali kaçırdınız. Bana ‘aşk defterini kapadınız mı?’ diye sordular. Ben de ‘Kim, neden? 2022’den büyük sürpriz bekliyorum’ dedim. Evliliğe Çağlar beni ikna etmedi ben Çağlar'ı ikna ettim. (gülüyor) Güzel bir enerji var aramızda, karşılıklı oldu. İstediğimiz buydu çok güvendik. Beklemediğim anda Sevgililer Günü’nde hem şaşırttı hem de çok duygulandırdı. O kadar güvenimi kazandı ki sonsuza kadar evet."

DÜĞÜN MAYIS'TA OLACAK

"O gün evlilik teklifi beklemiyordum, onu dinlemeye gitmiştim. Gece bitti herkes gitti, dostlarımız kaldı sadece! O gün aslında büyük telaş yaşanmış, yüzük ölçüler falan… Gecenin ilerleyen vaktinde Çağlar yüzüğü çıkarıp o kadar güzel teklif etti ki çok duygulandım. Konuşması çok güzeldi. Birbirimizi seçtiğimiz için evliliğe hazırdım ama o an beklemiyordum. Temmuz’da evlenmeyi düşünüyorduk, öne çektik Mayıs’ta nikah masasındayız. Yurtdışında konsoloslukta evleneceğiz. Gerisini söylemiyoruz sürpriz olsun."
 

ÇAĞLAR'I ARAŞTIRMADIM

"Daha önce sevgilinizin GBT’sine bakın" diye kadınları uyaran Seda Sayan, evlilik hazırlığı yaptığı Çağlar Ökten’i araştırmadığını söyledi: "Çağlar’ın GBT’sine bakmadım o kadar temiz ki araştırmaya gerek yok, kendimi çok şanslı hissediyorum."

YAŞ FARKI ÖNEMLİ DEĞİL

59 yaşındaki Sayan, sevgilisiyle arasındaki 25 yaş farkı sorulunca şu cevabı verdi: "Yaş farkına takılanlara söylüyorum biz takılmıyoruz onlar da takılmasın… Sevginin, aşkın yaşı rakamları olmaz. 'Akıl yaşta değil baştadır.' Benim karşımda saygı duyduğum bir erkek var. Başkalarının 70 sevgilisi vardır konuşulmaz sen gidersin 6 evlilik yaparsın konuşulur bunlar bizim umurumuzda değil."
 

EVLİLİK SÖZLEŞMESİ YAPTI MI?

Gayrimenkul zengini olan ünlü sunucu 'Evlilik sözleşmesi yaptınız mı?' sorusunu ‘Ben bugüne kadar evlilik sözleşmesi yaptım ama Çağlar’la böyle bir şey yapma durumu yok. Çok güveniyorum kendisine.’ sözleriyle cevapladı.
Sayan, geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda, "Çocuğumun babası hariç geri kalan evliliklerimi saymıyorum. Evlenecek zaman tam bu zamanmış. Daha dinginleştim, şimdi yanımda biri olsun isterdim" demişti.

Ünlü şarkıcı, 1990 yılında Sinan Engin'le dünya evine girmiş, aynı yıl Oğulcan adında bir oğlu dünyaya gelmişti. Eski futbolcu ile Seda Sayan, 1995'te boşanma kararı almıştı.