Ozan Çolakoğlu\'ndan eşi Gülşen\'e destek: Beğenmeyen takip etmesin!

Ozan Çolakoğlu'ndan eşi Gülşen'e destek: Beğenmeyen takip etmesin!

  • 22 Ocak 2022 15:15
Besteci Ozan Çolakoğlu, sahne kıyafetleriyle olay olan eşi Gülşen'e destek çıktı. Şarkıcı Gülşen, son günlerde konserlerinde tercih ettiği iddialı kıyafetler nedeniyle birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

"HİÇBİR SIFATIN KÖLESİ DEĞİLİM"

Yorumların ardından günler sonra sessizliğini bozan Gülşen de "Hiçbir sıfatın kölesi değilim" çıkışında bulunmuştu.
Yaşananlar üzerine, aranjör Ozan Çolakoğlu ile evli olan Gülşen hakkında 'boşanma' iddiaları gündeme gelmiş ancak şarkıcının menajeri çiftin evliliğinde herhangi bir sıkıntının olmadığını duyurmuştu.
 
 

GÜLŞEN'E EŞİNDEN DESTEK

Ozan Çolakoğlu, sabah saatlerinde Sarıyer'deki bir parkta yürürken objektiflere yakalandı. Bir süre gazetecilerle sohbet eden Çolakoğlu, eşine karışmadığını ve her zaman destek olduğunu vurguladı.
 
 

"NE YAPACAĞINI BİLECEK OLGUNLUKTA. HERKES KENDİ İŞİNE BAKSIN"

Eşi için “Ben karışmıyorum onun işidir saygı duyuyorum. Ne yapacağını bilecek olgunlukta” ifadesini kullanan Çolakoğlu, yapılan olumsuz yorumlardan rahatsızlık duymadığını söyledi. Çolakoğlu şöyle konuştu; “Biz normal işimizi yapıyoruz, ortalık kendi kendine kaynıyor. Gülşen işini yapıyor insanlar konuşuyor. Huzursuz etmiyor bizi ilgilenmedikçe bir şey etkilemiyor. Ben yapı olarak Gülşen ya da başka insanın yaptığı işi eleştirmeyi doğru bulmuyorum. Herkes kendi hayatından sorumlu herkes kendi işine baksın."
 
 

"RAHATSIZ OLAN O MEKANA GELMEZ"

Çolakoğlu “Sizce sahnede dekoltenin bir sınırı olmalı mı?” sorusu üzerine “Kime göre kimi baz alacaksın? Biri öyle biri böyle diyor. Burada merci kim? Bana göre merci oraya, o mekana gelen insanlar. Onlar rahatsız olmuyorsa ve memnunsa sıkıntı yoksa başkalarına ne bundan? Rahatsız olan o mekana gelmez, Gülşen’i sosyal medyadan takip etmez yani bitti. O kadar basit. Ben ilgilenmediğim konulara bakmıyorum sosyal medyada” yanıtını verdi.
 

"FANTASTİK VE GEREKSİZ"

 
Ünlü aranjör, eleştirileri duymak yerine işi ve ailesiyle vakit geçirmeyi tercih ettiğini sözlerine ekleyip, yaşananları “Bu yaşananlar bana fantastik ve gereksiz geliyor. Ben işime, aileme odakladım, öyle yaşıyorum. Bunlar için oraya harcayacak enerjim de yok” diye değerlendirdi.