Nebahat Çehre\'den yıllar sonra gelen Aşk-ı Memnu dizisindeki rol arkadaşlarıyla ilgili dikkat çekici açıklamalar!

Nebahat Çehre'den yıllar sonra gelen Aşk-ı Memnu dizisindeki rol arkadaşlarıyla ilgili dikkat çekici açıklamalar!

  • 31 Ocak 2022 22:28
Önceki gün reklam yüzü olduğu yatak firmasının çekimleri için kamera karşısına geçen Nebahat Çehre evinde sadeliği sevdiğini söyledi.
Oyuncu “Ben çok mobilya değiştiren biri değilim, evimde az ve öz eşya var. Zaten kalabalık bir ev olmadığı için eşyalar eskimiyor” dedi. Kazandıklarıyla yatırım yapmadığını belirten Çehre “Bu pahalılıkta ancak geçiniyoruz” diye konuştu.

Konu 2008-2010’da ‘Firdevs Yöreoğlu'nu canlandırdığı ‘Aşk-ı Memnu’ya geldi. Geçtiğimiz günlerde Hazal Kaya, oynadığı ‘Nihal’ karakterini sevmediğini açıklamıştı. Hazal Kaya, Nihal karakterinin yaptıklarını çok saçma bulduğu için bu karaktere bir türlü ısınamadığı itiraf etmiş “O zamanlar ben Nihal ile yaşıttım, onu oynarken.. O kadar saçma geliyordu ki, yaptığı her şey. Verdiği tepkiler. ‘Niye bu kadar hassassın. Her şeye bayılıyorsun, canın sıkılıyor’ diyordum… ” demişti.

O DÖNEM HAZAL İÇİN BÜYÜK ÇIKIŞ OLDU

Çehre “Sonuçta Hazal ‘Nihal’ karakteriyle başarıyı yakaladı, o zamanlar çocuktu ve liseye gidiyordu. O dönem Hazal için büyük çıkış oldu” dedi.

YAKIŞIKLILIĞINI UNUTTU

Eski rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ’dan da övgüyle bahseden Nebahat Çehre “Çok severim, çok başarılı ve naif bir insan. Yakışıklılığını unuttu ve çok iyi bir oyuncu oldu. Eşini de çok seviyorum, birbirlerine çok yakışıyorlar. Başak Kıvanç’ı hep yukarı çıkaracak bir kadın” diye konuştu.