Naz Elmas ve Erol Özmandıracı evleri ayırdı! Boşanıyorlar

Naz Elmas ve Erol Özmandıracı evleri ayırdı! Boşanıyorlar

  • 03 Nisan 2022 13:24
 
Uzun bir aradan sonra FOX'un sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'de rol alan güzel oyuncu Naz Elmas iş insanı eşi Erol Özmandıracı'dan boşanıyor. Çift iddialara göre evleri ayırdı ve sosyal medya hesaplarından birlikte olan paylaşımlarını sildi.
 
39 yaşındaki oyuncu Naz Elmas kendisinden 16 yaş büyük iş insanı Erol Özmandıracı ile 15 Aralık 2019’da Esma Sultan Yalısı’nda görkemli düğün töreniyle evlenmişti. Naz Elmas, 2019 yılında evlendiği iş adamı eşi Erol Özmandıracı'dan boşanıyor. Evler ayrıldı, sosyal medyadan aşk pozları silindi.
 
Özmandıracı çifti evliliklerinde 28’inci ayına girerken geçen hafta boşanma kararı alıp evlerini ayırdı. Karar sonrası Erol Bey Miami’ye tatile gitti. Arkadaşları Ulvi Ergin ve Ari Birol ile birlikte tatilde olan Özmandıracı'nın tatil dönüşü boşanmak için resmi işlemlere başlayacağı öğrenildi.
Naz Elmas, eşi Erol Bey ile Ekim 2020 ve Haziran 2021’de iki kez kavga edip ayrılığın eşiğine gelmişti. İki kez kavga edip ayrılığın eşiğine gelen çift ilişkilerine bir şans verse de başarılı olamadı.