Müge Anlı \'intihara sürükler\' dedi. İrem Derici\'den \"Ne yapayım dayanamıyorum\" çıkışı geldi!

Müge Anlı 'intihara sürükler' dedi. İrem Derici'den "Ne yapayım dayanamıyorum" çıkışı geldi!

  • 30 Ocak 2022 23:25
Sunucu Müge Anlı, sosyal medyada fotoğraf paylaşırken filtre kullanımı hakkında dikkat çeken bir açıklama yaptı: Filtreleri çıkaranlar insanoğlunun şeklini değiştirdiler... Bu yönteme sıkça başvuran ünlü şarkıcılar İrem Derici ve Lerzan Mutlu, Anlı'nın çok konuşulan sözlerine bakın nasıl tepki verdi...

"FİLTRE KULLANMAK PSİKİYATRİK RAHATSIZLIK!"

Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde “Fotoğraflarda filtre kullanmak, ciddi bir psikiyatrik rahatsızlık. Bu durum insanı intihara sürükler. Aynada gördüğün kişiyle, filtre yaptığın fotoğraftaki kişinin aynı olmaması anormal bir durum. İnsan kendini beğenmeli. Bana hiç güzel gelmiyor” ifadelerini kullandı.
 
Instagram’da bir magazin hesabı, takipçilerine "Müge Anlı’nın bu açıklaması ve paylaşımlarda filtre kullanımı hakkında hakkında ne düşünüyorsunuz" sorusunu yöneltti. İddialı pozlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran, fotoğraflarında efekt ve filtre kullanmayı sevdiğini dile getiren İrem Derici’den yorum gecikmedi.

"MÜGE ABLAMI KIZDIRAMAM"

34 yaşındaki popçu, önce “Ne yapayım, dayanamıyorum” yorumuna yazdı, daha sonra “Müge Anlı kızıyor diye filtresiz paylaşım yapacağım bundan sonra. Müge ablamı kızdıramam” açıklamasını yaptı.

LERZAN MUTLU DA DAHİL OLDU

Ünlü sunucu Müge Anlı’nın 'filtre' tepkisine “Ne yapayım dayanamıyorum” karşılığını veren İrem Derici’ye, meslektaşı Lerzan Mutlu’dan yanıt geldi.
44 yaşındaki şarkıcının, “Sen yine sana benziyorsun, diğerleri Human Ken Doll” yorumu ile kimleri hedef gösterdiği merak konusu oldu. Derici, bu mesaja "Anladım ben aşkım" cevabını verdi.
Müge Anlı'nın bu sözleri uzun yıllardır arasının gergin olduğu Seda Sayan'a söyleyip söylemediği de merak edildi.