Merve Boluğur\'dan Emre Kaya ile aşk yaşıyorlar iddialarına açıklama geldi: Arkadaşız

Merve Boluğur'dan Emre Kaya ile aşk yaşıyorlar iddialarına açıklama geldi: Arkadaşız

  • 06 Şubat 2022 21:42
Oyuncu Merve Boluğur, önceki gün aşk yaşadığı iddia edildiği şarkıcı Emre Kaya ile Bebek'teydi. Kaya ile bir mekanda sohbet eden Boluğur, basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak haklarında çıkan haberlere açıklık getirdi
Ünlü şarkıcı ile yeni bir ilişkiye yelken açtığı iddiları hakkında konuşan Boluğur, Emre Kaya ile birlikte müzik çalışması yaptıklarını ifade ederek, 'aşk' iddialarını yalanladı.
 
Merve Boluğur, "Daha önce açıklama yapmıştım. Emre benim çok iyi arkadaşım. Emre iyi bir müzisyen. Kendisiyle çok iyi bir müzik alışverişimiz var." dedi. Şu an hayatında önceliğinin müzik olduğunu belirten Boluğur, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü: "Artık doğru yazın, ben şeffaf bir insanım. Sevgilimse açık açık 'sevgilim' derim yani".
Şarkıcı Emre Kaya ise aşk haberleri hakkında sessizliğini korudu. Kaya ve Boluğur, aynı otomobille oradan ayrıldı.
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu ile ilişkisini bitiren işletmeci Erkan Şen, Merve Boluğur'un "Biz Erkan'la arkadaşız." sözlerine yanıt vermişti. Şen, "Öyle bir durum asla söz konusu dahi değil. Biz Merve ile artık arkadaş bile değiliz." açıklamasında bulunmuştu.