Magazine bomba gibi düşmüştü! Gülşen\'in konserde kucağına oturduğu kişi bakın kim çıktı!

Magazine bomba gibi düşmüştü! Gülşen'in konserde kucağına oturduğu kişi bakın kim çıktı!

  • 08 Mart 2022 16:31
 
Son dönemde konserlerinde tercih ettiği kıyafetleriyle gündemden düşmeyen Gülşen, son konserinde çok konuşulacak bir olaya daha imza attı. Şarkı söylediği esnada seyircinin kucağına oturdu. O esnada seyirci ise Gülşen'in kalçasına tokat attı. O kişi bakın kim çıktı!
Son dönemde giydiği kıyafetleriyle ilgili hem meslektaşları hem de bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilen Gülşen, önceki gün Zorlu PSM'de sahne aldı. Dün akşam da seyirciyle buluştu. Şarkılarını söylerken bir ara sahneden inen ve seyircilerin arasında gezen Gülşen, bir erkeğin kucağına oturdu.
Bi An Gel isimli şarkısını okuyan Gülşen'in şarkının temposuna ayak uydurup kucağına oturduğu erkek arkadaşı da şarkıcının kalçasına tokat attı. O anlar cep telefonuyla kaydedilerek görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü.
Gülşen'in magazin basınına bomba gibi düşen görüntüde kucağına oturduğu kişi dünyaca ünlü bir markanın Halkla İlişkiler Sorumlusu olan Tolga Sezgin çıktı.
Sezgin ile Gülşen'in yakın arkadaş olduğu da ileri sürüldü. Ünlü isimlerle yakınlığıyla tanınan Sezgin, Instagram hesabından Gülşen'in konserinden videolar paylaşırken olay yaratan görüntüyü yayınlamadı.