Kendisinden 40 Yaş Büyük Mehmet Ali Erbil\'le Sevgili Olduğunu İddia Etmişti! \'Evlenmek İstiyordum\'

Kendisinden 40 Yaş Büyük Mehmet Ali Erbil'le Sevgili Olduğunu İddia Etmişti! 'Evlenmek İstiyordum'

  • 14 Aralık 2023 14:52

Ünlü şovmen Şovmen Mehmet Ali Erbil (66) ile kendisinden tam 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan (26), geçtiğimiz aylarda ilişkilerini sonlandırma kararı almıştı. 26 yaşındaki Gülseren Ceylan, ayrılığın ardından Mehmet Ali Erbil için "Ciddi ilişki yaşanacak bir insan değilmiş. Ben de bunu fark ettiğim için evden ayrıldım. Çok başına buyruk bir insan Mehmet Ali. Ben öyle bir insan değilim" demişti.

"AŞK HABERLERİ YANLIŞ VE ASILSIZDIR"

Ünlü şovmen Erbil, geçtiğimiz günlerde ise yeni sevgilisi olduğu iddia edilen 22 yaşındaki Nevide Çiçek ile bir mekanda görüntülenmişti. Ancak  Mehmet Ali Erbil, çok geçmeden hakkında çıkan aşk iddialarını "Sadece bir kez karşılaştığım Nevide Hanım ile hakkımda çıkan aşk haberleri yanlış ve asılsızdır. Tek taraflıdır" sözleriyle yalanlamıştı.

1 AY ÖNCE PROGRAMA KONUK OLMUŞTU!

Erbil'in aşk yaşamaya başladığı iddia edilen Nevide Çiçek, 1 ay önce haber alamadığı sevgilisini bulmak için Zahide Yetiş'in programına katılmıştı. Tüm bu yaşananların ardından tekrardan Zahide Yetiş'in programına konuk olan Çiçek, bomba gibi itiraflarda bulundu.

"YANINDA ÇOCUK GİBİ KALIYORSUN"

Çiçek, "Zahide Hanım konuştuğum insan vardı. Ama Mehmet Ali Erbil ile tanıştıktan sonra, 66 yaşında ama ben onu hiçbir şekilde 66 yaşında görmüyorum. Onun yanında çocuk gibi hissediyorum." şeklinde konuştu. Yetiş ise "Sen zaten onun yanında çocuk gibi kalıyorsun" diye cevapladı.

"O 66 DEĞİL 30 YAŞINDA"

Ardından Çiçek "O sanki 66 yaşında değil de 30 yaşında. Ben onun yanında sürekli gülüyordum" derken, Yetiş'ten "Sen Mehmet Ali Erbil'i kaç yaşında görüyordun?" sorusu geldi. Çiçek, "30 yaşında" cevabını verirken, "Hala öyle mi görüyorsun?" sorusuna ise "Evet, hala öyle görüyorum. Çok komik bir insan" yanıtını aldı.