İlginç bir kostümle sahneye çıkan Hande Yener sosyal medyada alay konusu oldu!

İlginç bir kostümle sahneye çıkan Hande Yener sosyal medyada alay konusu oldu!

  • 05 Şubat 2022 15:31
Hadise, Gülşen ve Hande Yener, konserlerindeki performanslarından çok tercih ettikleri kostümlerle gündem olmaya devam ediyor. İzzet Yıldızhan da kadın sanatçıların sahne kıyafetleri için "Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Biraz daha kendinize saygı duyurun. Külotla, mayoyla sahne olmamalı" diyerek tartışmalara sebep olmuştu.
Son dönemlerde sahnede kullandığı kıyafetler nedeniyle büyük beğeni toplayan pop müziğin sevilen ismi Hande Yener bu kez ilginç bir kostüm tercih etti. Hande Yener sahne aldığı gecede sergilediği sahne şovlarıyla kendisine hayran bıraktı. Dün akşam İstanbul'da bir mekânda sahne alan şarkıcı sevenlerine eğlenceli anlar yaşattı.
Hande Yener sahne kostümüyle yeniden sosyal medya gündeminde! Yener'in kıyafeti olay oldu! Bazı takipçileri Yener'i "Allah akıl fikir versin! Özgüven böyle bir şey olmamalı" diyerek eleştirdi.
Sevilen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçının tarzı da büyük ilgi gördü. İç çamaşırı detaylı bir pantolon ve göğüs dekolteli bir bluz tercih eden Hande Yener'in kostümü sosyal medyayı salladı. Bazı takipçileri kıyafeti 'Perde üzerine bikini mi giydiniz? Tarz olayım derken komik olmuş' şeklinde yorumlarken bazıları da 'Gayet şık' demekle yetindi.