İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol boşandı!

İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol boşandı!

  • 11 Mayıs 2022 19:00
İbrahim Çelikkol ile mimar Mihre Mutlu Çelikkol’un, evliliklerinde sorunlar yaşadığı konuşuluyordu. Geçtiğimiz haziran ayında ünlü çiftin boşanacakları konuşulmuştu ancak çift, haberler karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti. Oyuncu, dedikodular çıkar çıkmaz sosyal medyada eşinin çektiği fotoğrafı "Kıymetlim'in gözünden" notuyla paylaşarak, ayrılık haberlerini yalanlamıştı. Mihre Çelikol’un bir süre sonra eşiyle fotoğraflarından bazılarını Instagram hesabından kaldırması ise bu dedikoduları bir kez daha tetiklemişti.
 
İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol’un haziran ayından beri ayrı oldukları ortaya çıktı. Çelikkol'un dizi çekimleri için bir süredir Adana’da olması sebebiyle çiftin arasının iyice açıldığı söylendi. Ayrılığın sinyalleri alyansların çıkartılmasıyla başladı. Sosyal medyada da birlikte fotoğraf paylaşmayan çiftin ilişkilerini toparlaması için araya yakın dostlarının girdiği öğrenildi. Fakat ikili, tüm çabalara rağmen bu karardan vazgeçmedi.

Aralık 2019'da Ali adını verdikleri oğullarınin dünyaya gelmasiyle ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, bugün görülen dava ile tek celsede anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırdı. İkilinin 5 yıllık evlilikleri bugün görülen dava ile tek celsede bitti.