İbrahim Çelikkol, Birce Akalay\'ın omzundan öptü!

İbrahim Çelikkol, Birce Akalay'ın omzundan öptü!

  • 14 Aralık 2023 09:46

Başrollerinde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner'in bulunduğu bir internet platformunda yayınlanan Kuş Uçuşu dizisinin ikinci sezonunu kutlamak için ekip yemeği organize edildi.

Yemek öncesinde İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Miray Daner, İrem Sak ve Şifanur Gül basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"NORMALİN DIŞINDA BİR ADAM"

Muhabirler, geçmişte bir televizyon kanalında çalıştığını anlatan Birce Akalay'a İbrahim Çelikkol'un dizide canlandırdığı yapımcı Kenan rolü ima edilerek "Bu kadar yakışıklı bir yapımcınız olmuş muydu?" diye sordu. Soru karşısında Akalay partneri Çelikkol'a övgü yağdırdı. Akalay, "O birazcık normalin dışına bir adam olduğu için genel olarak çok bulunmuyor. O yüzden ne yapımcı, ne de başka bir sektörde çok karşılaşabileceğimi düşünmüyorum" dedi.

SAMİMİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol, bir ara kendisinden bahseden rol arkadaşı Birce Akalay'a sarılıp omzundan öptü. İkilinin o hallerine yorum yağdı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDULAR

Sürekli birbirlerine yakıştırılan yakın arkadaşlar Çelikkol ile Akalay yine sosyal medyada gündem oldu.

DOSTLUKLARI DİZİDEN SONRA DEVAM ETTİ

İlk kez 'Siyah Beyaz Aşk' dizisiyle izleyicilerin karşısına birlikte çıkan İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay, o dönemde hayranları tarafından birbirine çok yakıştırılmıştı. İkilinin dostluğu, diziden sonra da devam etmişti.

"BİR KADINLA BİR ERKEK ARKADAŞ OLAMAZ MI?"

Akalay, geçtiğimiz ağustos ayında meslektaşıyla hakkında çıkan 'aşk' söylentilerine, "İbrahim benim canım dostum, arkadaşım. Eski eşi Mihre de arkadaşım. Ne diyeceğimi de şaşırdım artık. Bir kadınla bir erkek arkadaş olamaz mı? Üzülüyorum bu haberlere" diyerek sitem etmişti.

"HAYATIMDA HİÇ KİMSE YOK"

Akalay, özel hayatıyla ilgili sorulan sorulara ise "Hayatımda hiç kimse yok. Gayet iyi, mutluyum şu anda. İşimde fazlasıyla uğraşıyorum. Biraz böyle bir odakta iyiyim şu an ama bir gün bir şey olursa siz de görüyorsunuz ben de çok saklamıyorum zaten" yanıtını vermişti.