Hande Erçel\'in Atatürk Paylaşımı Sonrası Suudi Marka Sözleşmesini Feshetti

Hande Erçel'in Atatürk Paylaşımı Sonrası Suudi Marka Sözleşmesini Feshetti

  • 30 Aralık 2023 13:07

İki dev kulüp Fenerbahçe ve Galatasaray arasında Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da oynanması planlanan Süper Kupa, Suudi yetkililerin futbolcuların sahaya Atatürk tişörtleri ve pankartlarıyla çıkmasına izin vermemesi üzerine ertelendi.

Birçok ünlü isim, ezeli rakip olan iki dev kulübün final maçına çıkmadan Türkiye'ye dönmesine sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla büyük destek verdi.

"YOLUN YOLUMUZ ATAM"

Sosyal medya hesabında Türk bayrağı önünde Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafını paylaşan Hande Erçel, "Fikrin fikrimiz, yolun yolumuz Atam" mesajını yazdı. Bu paylaşım sonrası Erçel'in yüzü olduğu Suudi markasından dikkat çeken bir hamle geldi.

ERÇEL'E DESTEK, MARKAYA TEPKİ GELDİ

Suudi parfüm markası Laverne, X (Twitter) hesabı üzerinden ünlü oyuncunun markayla olan milyonlarca liralık iş birliğine son verdiğini açıkladı.

"En kolay kararlar vatanla ilgili kararlardır ve vatan kırmızı çizgi olduğu için Laverne, Hande Erçel ile olan reklam sözleşmesini feshetmeye karar verdi" paylaşımı sosyal medyada büyük tepki topladı. Sosyal medya kullanıcıları, Erçel hakkında ise destek mesajları yazdı.